جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از انهدام باند قاچاق سلاح و کشف ۲۸ قبضه سلاح جنگی و شکاری غیر مجاز در شهرستان نقده، خبر داد.

باند سلاح جنگی و شکاری در نقده منهدم شد/کشف ۲۸ قبضه سلاح

به گزارش قدس آنلاین سرهنگ ایرج حسن خانی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت اشخاصی به هویت معلوم در زمینه قاچاق و فروش سلاح در سطح شهرستان‌های «نقده، اشنویه و مهاباد» بنا به حساسیت آن رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار اطلاعاتی مأموران انتظامی شهرستان نقده قرار گرفت.

وی افزود: مأموران با اشراف اطلاعاتی و با انجام اقدامات فنی پلیسی در نهایت موفق شدند متهمان را شناسایی و پس از کسب مجوز قضائی؛ طی عملیات ضربتی خودروی آنها را در یکی از محلات شهرستان توقیف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان غربی با اشاره به اینکه با هوشیاری مأموران در نهایت در بازرسی انجام شده از خودروی متهمان، تعداد ۲۳ قبضه سلاح شکاری و ۵ قبضه کلت کمری کشف و ضبط شد.

وی با تاکید به اینکه به منظور ارتقا امنیت شهروندان، کشف و جمع آوری سلاح غیرمجاز در دستور کار پلیس قرار دارد، تصریح کرد: در این خصوص ۲ متهم دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

سرهنگ حسن خانی در پایان با اشاره به اینکه انتظامی استان در راستای مبارزه با قاچاقچیان، اقدامات و برنامه‌های ویژه و خاصی را سرلوحه کاری خود قرار داده و اجازه جولان و فعالیت به اشرار مسلح و قاچاقچیان را در سراسر استان نخواهند داد، از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده اینگونه موارد سریعاً موضوع را با پلیس از طریق سامانه ۱۱۰ در میان بگذارند.

منبع: خبرگزاری مهر

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.