علیرضا زاکانی شهردار تهران امروز نیز به یکی از دانشگاه‌های تهران رفت که صحبت‌های وی با واکنش‌های تعدادی از دانشجویان همراه شد و زاکانی گفت: دانشجو هم صدایش بلند است و هم گوش شنوا دارد.

زاکانی در دانشگاه بهشتی: مسکن برای جوانان به آرزو تبدیل شده/ دشمن نمی‌خواهد مشکلات حل شود

به گزارش قدس آنلاین، علیرضا زاکانی شهردار تهران که روز گذشته در دانشگاه صنعتی شریف حضور پیدا کرد و صحبت‌های وی و ویدیوهای آن جلسه در شبکه‌های اجتماعی بازخوردهای بسیاری به همراه داشت، صبح امروز و در روز دانشجو نیز در دانشگاه شهید بهشتی حضور پیدا کرد.

نشست دیروز زاکانی با دانشجویان با پرسش‌ها و پاسخ‌ها و حواشی بسیاری همراه بود. زاکانی در نشست امروز درباره حواشی جلسه دیروز گفت: قبل از اینکه به دانشگاه شریف بروم، تهدید کردند که زنجیره انسانی تشکیل خواهیم داد، یا اینکه دعوا ایجاد می‌کنیم و کتک می‌زنیم و اجازه نخواهیم داد در دانشگاه صحبت کنید.

صحبت‌های امروز زاکانی نیز همراه با حاشیه بود. وی در بخشی از صحبت‌هایش گفت: عده‌ای علاقه دارند تحت عنوان گروه فشار تهدید کنند و مغازه‌ها را ببندند. یک کُرد بامحبت در بازار سنندج به رئیس‌جمهور شکلات تعارف می‌کند، چنان بلایی سر او می‌آورند که فردایش توبه می‌کند؛ این یعنی گروه فشار، دیکتاتوری اقلیت و ظلم.

زاکانی همچنین اظهار داشت: اینکه عده‌ای به خودشان اجازه می‌دهند در محیط دانشجویی چاقو به همراه بیاورند، دیکتاتوری اقلیت است. دیکتاتوری اقلیت تلاش دارد خودش را بزرگ نشان بدهد، اما بزرگ نیست.

وی همچنین گفت: دانشجو هم صدایش بلند است و هم گوش شنوا دارد.

پاسخ زاکانی به "مقصر کیست"؟

زاکانی در بخش دیگری از صحبت‌هایش بیان کرد: دشمن نمی‌خواهد مشکلات کشور ما حل شود. مشکلات اقتصادی کشور زیاد است. مسکن به آرزویی برای جوانان تبدیل شده است. ۵۱ درصد مردم در کشور و به خصوص در تهران اجاره‌نشین هستند.

وی در پاسخ به سوال یکی از حضار که پرسید «تقصیر کیست؟» گفت: تقصیر آن کسی است که در دولت قبل گفت من افتخارم این است که یک مسکن نساختم. شما به جای آنکه آن‌ها را محاکمه کنید، دنبال این هستید کسانی که آمده‌اند برای مردم کار کنند، کار نکنند؛ هم کار می‌کنیم و هم با افتخار نوکری مردم را می‌کنیم.

شهردار تهران عنوان کرد: کشور در مسیر رشد و تعالی است. دشمنان فهمیدند که اگر انقلاب از دوره اثرات شعار عبور کند و دوره تحقق آرمان‌ها را دستور کار قرار بدهد، شکست‌ناپذیر می‌شود.

این خبر تکمیل می‌شود...

منبع: خبرگزاری تسنیم

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.