مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور، از نام‌نویسی ۶۵ هزار داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۲ دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی، دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.

نام‌نویسی ۶۵ هزار داوطلب در کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۲ تاکنون

به گزارش قدس آنلاین علیرضا کریمیان روز شنبه اعلام کرد: با گذشت سه روز بعد از آغاز نام‌نویسی آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۲، حدود ۶۵ هزار نفر در این آزمون نام‌نویسی کردند.

نام نویسی در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۲ دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی و دانشگاه آزاد اسلامی و بیست و هشتمین المپیاد علمی- دانشجویی کشور از چهارشنبه (۱۶ آذر) آغاز شد و تا سه شنبه شب (۲۲ آذر) ادامه دارد. آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۲ در روزهای پنجشنبه ۱۱ و جمعه ۱۲ اسفند سال ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد.

نام نویسی فقط به صورت اینترنتی و از طریق درگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org انجام می‌شود.

دفترچه راهنمای نام نویسی، همزمان با شروع نام نویسی، در درگاه اطلاع رسانی این سازمان در دسترس است. این دفترچه حاوی شرایط عمومی و اختصاصی، مقررات وظیفه عمومی، مقررات مربوط به ضوابط نام نویسی اتباع غیرایرانی و توضیحات مربوط به سهمیه رزمندگان و ایثارگران (مندرج در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون) است. داوطلبان در صورتی که دارای شرایط مذکور باشند، می‌توانند حداکثر در دو رشته امتحانی (طبق ضوابط از رشته‌های امتحانی مندرج در دفترچه راهنمای نام نویسی) متقاضی نام نویسی در این آزمون شوند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.