وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: معرفی دبیر جشنواره شعر فجر فقط از جنبه رسانه‌ای اتفاق نیافتاده است، کارهای آن انجام شده و به زودی دبیر آن نیز معرفی می‌شود.

دبیر جشنواره «شعر فجر» بزودی معرفی می‌شود

به گزارش قدس آنلاین، طبق اعلام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پاسخ به این سوال که چه زمانی دبیر جشنواره شعر فجر معرفی خواهد شد؟ گفت: بعد از جلسه شب شعر که خدمت رئیس جمهور محترم بودیم، جلسات متعددی برای جشنواره شعر فجر برگزار شد و روند کارهای این جشنواره درحال انجام است.

وی بیان کرد: معرفی دبیر جشنواره شعر فجر فقط از جنبه رسانه‌ای اتفاق نیافتاده است، کارهای آن انجام شده و به زودی دبیر آن معرفی خواهد شد.

گفتنی است، هفدهمین دوره جشنواره بین‌المللی شعر فجر آثاری را که برای نخستین‌بار در سال ۱۴۰۰ به زبان فارسی و با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در داخل کشور منتشر شده‌ باشد، در پنج گروه ادبی شعر کلاسیک، شعر نو (قالب‌های نیمایی و سپید)، شعر محاوره، شعر کودک و نوجوان و درباره شعر (پژوهش‌های حوزه شعر) ارزیابی می‌کند.

برگزیدگان هفدهمین دوره جشنواره بین‌المللی شعر فجر، زمستان ۱۴۰۱ در اختتامیه معرفی و به برگزیدگان، لوح یادبود و نشان جشنواره اهدا خواهد شد.

منبع: خبرگزاری میزان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.