در تداوم سلسله برنامه‌های آینه دار دوران (نکوداشت استاد محمد ابراهیم باستانی پاریزی) از پوستر «تا صد سالگی باستانی پاریزی» با حضور فرزند او در باغ موزه نگارستان رونمایی شد.

پوستر «تا صد سالگی باستانی پاریزی» رونمایی شد

به گزارش قدس آنلاین، برنامه آینه دار دوران در سال‌های گذشته دو دوره برگزار شد و امسال همزمان با زادروز محمد ابراهیم باستانی پاریزی فقط به رونمایی از پوستر برنامه‌های «تا صد سالگی باستانی پاریزی» و اعلام برنامه‌های خود تا یکصد سالگی این استاد شناخته شده زبان و ادبیات فارسی پرداخت.

«از پاریز تا پاریس» و «از باستانی پاریزی تا خواجوی کرمانی» عنوان برنامه‌های آینه دار دوران (نکوداشت استاد محمد ابراهیم باستانی پاریزی) در سال‌های گذشته بود.

در این جلسه حمید باستانی پاریزی، فرزند استاد باستانی پاریزی بر توجه به جایگاه و شخصیت دانشگاهی استاد باستانی پاریزی در کنار شخصیت فرهنگی او در برنامه‌های ویژه نکوداشت وی و ویژه برنامه یکصد سالگی استاد تاکید کرد.

همچنین با همراهی باغ موزه نگارستان دانشگاه تهران نمایشگاهی دائم از آثار اهدایی آینه دار دوران با موضوع استاد باستانی پاریزی در محل باغ نگارستان راه‌اندازی شود.

همچنین در این جلسه نماهنگ «بی انتهاتر از عشق» به یاد استاد باستانی پاریزی با ترانه سرایی مرحوم افشین یداللهی و خوانندگی شهرام ناظری به خانواده باستانی پاریزی‌اهدا شد.

منبع: خبرگزاری مهر

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • IR ۱۶:۳۳ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۴
    0 0
    سخن گفتن بر ضد فرهنگ درست ملی کار خائنان است