یک نفر دیگر به آمار نظامیان صهیونیست که به دلیل مشکلات روحی و روانی دست به خودکشی زده‌اند، افزوده شد.

باز هم آمار خودکشی در رژیم صهیونیستی بالاتر رفت

به گزارش قدس آنلاین به نقل از تسنیم، رسانه‌های عبری زبان خبر دادند، با خودکشی یک نظامی دیگر شمار نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی که سال جاری میلادی به زندگی خود پایان دادند، به 15 نظامی رسید.

به نوشته رسانه‌های عبری زبان، بنیامین کندال جمعی لشگر زرهی 188، شب گذشته خودکشی کرد.

او یکی از حاضرین در جنگ 2014 علیه نوار غزه بود و بعد از آن دچار روان پریشی و اختلات روحی وروانی شده بود.

باز هم آمار خودکشی در رژیم صهیونیستی بالاتر رفت

به اعتراف رسانه‌های صهیونیستی صدها نفر از نظامیان صهیونیست که در جنگ 2014 (جنگ بنیان مرصوص که صهیونیست‌ها بر آن ساحل پایدار نام نهاده اند) بر اثر فشارهای عصبی مربوط به شدت درگیری با نیروهای مقاومت در غزه در حال حاضر از مشکلات روانی رنج می‌برند.

مراسم دفن این نظامی صهیونیست ظهر امروز در کیبوتس لاهوات واقع در شمال فلسطین اشغالی برگزار شد.

صبح امروز روزنامه یدیعوت احارانوت درگزارشی خبر از هلاکت 14 نظامی صهیونیستی بر اثر خودکشی داده و آنرا بالاترین رقم طی 5 سال گذشته (سال 2017) اعلام کرده بود.

باز هم آمار خودکشی در رژیم صهیونیستی بالاتر رفت

با خودکشی این نظامی صهیونیست شمار نظامیان به هلاکت رسیده در سال 2022 بر اثر خودکشی به 15 نفر رسید، این در حالی است که سال 2017 شاهد خودکشی 16 نظامی صهیونیست بود.

گفته می‌شود ارتش اسرائیل دستور العملی را برای جلوگیری از افزایش خودکشی در میان نظامیان به یگان‌های خود ابلاغ کرده است که در آن به مواردی همچون محدودیت در دسترس ماندن سلاح، افزایش دوره‌های فرهنگی و آموزشی و پایش مستمر سلامت روانی نظامیان و معاف کردن افراد دارای مشکلات روحی و روانی (در سال 2015 تنها 4.5 درصد از این مشکل رنج می‌بردند اما در سال 2020 این رقم به بیش از 8.5 درصد رسید)، می‌توان اشاره کرد.

در همین راستا یکی از مسئولین ساختار بهداشتی ارتش رژیم صهیونیستی هم به یدیعوت احارانوت گفته بود، اکثر نظامیانی که دست به خودکشی زده‌اند، جزو یگان‌هایی هستند که در خط مقدم درگیری حضور داشتند، حتی آنانی که در خط مقدم درگیری ماموریت جنگی هم نداشتند نیز جزو این دسته قرار دارند.

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.