وزیر کشور گفت: ‌ایجاد "یاس و یاس‌آفرینی" طراحی دشمن است بنابراین باید مراقب توطئه دشمن بود.

وزیر کشور: ‌حضور مردم در تشییع شهدای گمنام ‌فتنه‌ها را کور کرد

به گزارش قدس آنلاین، احمد وحیدی وزیر کشور بعداز ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه استاندار جدید خوزستان با گرامیداشت حماسه ۹ دی اظهار داشت: بزرگ‌ترین نقطه قوت ایران اسلامی پس از اتکال به اهل بیت (ع)، حضور مردم در همه عرصه‌هاست.

وی با بیان اینکه حضور "منسجم و پرشور" مردم در تشییع شهدای گمنام در روزهای اخیر بی‌سابقه بود که بسیاری از فتنه‌ها را کور کرد و دشمن‌شکن بود، افزود: ‌ایجاد "یاس و یاس‌آفرینی" طراحی دشمن است بنابراین باید مراقب توطئه دشمن بود.

وحیدی با بیان اینکه در اعتراضات اخیر مردم ایران به ‌ویژه ‌خوزستانی‌های عزیز با دشمن همراهی نکردند، ادامه داد: این عدم همراهی سبب عصبانیت دشمن شد و آنها ‌با حمله تروریستی در ایذه به دنبال انتقام بودند ‌ولی باز هم مردم ‌خوزستان به دشمن نه گفتند و با نظام همراهی کردند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه ‌در دولت سیزدهم اتفاقات بسیار خوبی در خوزستان رخ داده و نرخ توسعه و پیشرفت به بیش از ۵۰ درصد رسید، تصریح کرد: در بارندگی‌های اخیر با وجود حجم بالا بارندگی، بسیاری از مناطق دچار آبگرفتگی نشد و در بخش کشاورزی با وجود بارندگی کم، مدیریت خوبی شد و در کشت پاییزه نیز دیگر نگرانی ‌وجود ندارد.

منبع: مشرق نیوز

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.