معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر راه و شهرسازی از تخصیص ۱۰۰ درصدی بودجه هزینه‌ای سال ۱۴۰۱ و رشد قابل ملاحظه بودجه هزینه‌ای سال ۱۴۰۲ این وزارتخانه خبر داد.

تخصیص ۱۰۰ درصدی بودجه وزارت راه و شهرسازی در سال جاری

به گزارش قدس آنلاین، به نقل از وزارت راه و شهرسازی، «ایمان اسلامیان» معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر راه و شهرسازی به همراه ذیحساب و مدیرکل امور مالی و رئیس مرکز نوسازی و توسعه مدیریت و منابع انسانی و دیگر مدیران مربوط در ستاد وزارتخانه به منظور پیگیری مباحث بودجه‌ای مرتبط با وزارت متبوع در دفتر رئیس امور راه و ترابری و مدیریت عمران شهری و روستایی سازمان برنامه و بودجه کشور حضور یافتند.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به نتایج این جلسه تصریح کرد: اهم این موضوعات پیگیری تخصیص ۱۰۰ درصدی اعتبارات هزینه‌ای سال ۱۴۰۱ و تصویب بودجه سال ۱۴۰۲ با رشد قابل ملاحظه با توجه به شرایط خاص بودجه‌ای کشور می‌باشد.

وی ادامه داد: همچنین موضوع‌های متعدد دیگری از جمله جذب سهمیه استخدامی جدید برای ستاد و استان‌ها و جذب تخصیص برای ردیف‌های اعتباری تأمین و تجهیز ماشین آلات و… در دستور کار پیگیری قرار دارد.

اسلامیان اظهار امیدواری کرد که با راهبری وزیر راه و شهرسازی و پیگری‌های ویژه معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی و مساعدت سازمان برنامه و بودجه کشور، اقدامات مثبت مالی و اجرایی در حوزه توسعه مدیریت و منابع انسانی انجام شود.

منبع: مهر

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.