۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۰
کد خبر: 844785

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت ازدستگیری یک سودار مرگ در مخفیگاهش خبر داد و گفت: از این محل ۴۵۹۰ عدد قرص روانگردان کشف شد.

کشف ۴۵۹۰ قرص روانگردان در جنوب پایتخت

به گزارش قدس آنلاین، سرهنگ "ضرغام آذین"گفت: در پی گزارش‌های دریافتی از شهروندان مبنی بر نگهداری و توزیع قرص‌های روانگردان توسط مالک یک باب منزل مسکونی در جنوب پایتخت، موضوع بصورت ویژه در دستور کار ماموران معاونت عملیات ویژه‌ی این پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود: با توجه به تکمیل پرونده و تلاش اطلاعاتی ماموران مشخص شد متهم که از قاچاقچیان سابقه دار پایتخت هست در زمینه فروش انواع قرص‌های روانگردان فعالیت گسترده‌ای دارد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران تصریح کرد: با کامل شدن اطلاعات، تیم عملیاتی روز گذشته نسبت به ورود و اجرای عملیات دستگیری متهم اقدام کردند و موفق شدند ضمن رعایت اصل غافلگیری متهم را در حال فروش قرص‌های روانگردان دستگیر کنند.

وی ادامه داد:پس از دستگیری متهم در بازدید از مخفیگاه متهم ۴ هزار و ۵۹۰ عدد انواع قرص روانگردان و ۲۸۵ گرم شیشه کشف شد.

وی تصریح کرد: متهم توجه به کشفیات، ادله و مستندات موجود به جرم خود معترف که جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

این مقام انتظامی در پلیس پایتخت تصریح کرد: متاسفانه با توجه به اینکه مصرف این داروها و تبلغ گسترده آن در فضای مجازی به جوانان یادآوری می‌کنیم که قرص‌های مذکور توسط عوامل سودجو در جامعه در حال فروش و توزیع است و به دلیل آغشته بودن به شیشه به شدت اعتیاد آور است و اثرات جبران ناپذیری را در روح و روان و جسم فرد مصرف کننده می‌گذارد.

وی همچنین به خانواده‌ها هشدار داد: حتما درباره آثار و تبعات مخرب مصرف اینگونه قرص‌ها با فرزندان خود صحبت کنند.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران با بیان اینکه عزم پلیس در مبارزه با سواداگران مرگ جدی است و هیچ نقطه‌ای از شهر تهران برای جولان قاچاقچیان و مجرمین موادمخدر امن نیست، از شهروندان خواست، اطلاعات خود در زمینه فعالیت مجرمانه قاچاقچیان و یا افراد سودجو که سلامت جامعه را با فروش داروهای غیرمجاز نشانه گرفتند را از طریق تماس با شماره تلفن مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ و یا ۰۲۱۶۳۹۸۴۶۱۸ تماس بگیرند و اطلاعات خود را با همکاران ما در میان بگذارند.

سرهنگ آذین، در پایان خطاب به شهروندان گفت: پلیس با تمام توان و بصورت شبانه روزی در تلاش است تا نظم و امنیت را در جامعه نهادینه نموده و مجرمان را به سزای اعمالشان برساند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.