۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۵
کد خبر: 845278

آینده لیونل مسی در پاری‌سن‌ژرمن اکنون با تردیدهای زیادی روبه‌رو شده است.

مسی و رویای بازگشت باشکوه به خانه قدیمی

به گزارش قدس آنلاین در شرایطی که تا همین چند ماه قبل به نظر می‌رسید قرارداد لیونل مسی با پاری‌سن‌ژرمن در تابستان ۲۰۲۳ تمدید خواهد شد اما حالا به نظر می‌رسد شرایط برای فوق‌ستاره آرژانتینی تغییر کرده و او دیگر تمایلی به ماندن در پاریس ندارد.

مسی سال ۲۰۲۱ بارسلونا را ترک کرد و با امضای قراردادی دو ساله به صورت آزاد برای پاری‌سن‌ژرمن شد تا دوباره کنار هم‌تیمی سابق خود نیمار به میدان برود. جرارد رومر، روزنامه‌نگار اسپانیایی مدعی شده فوق‌ستاره آرژانتینی نسبت به تمدید قراردادش با تیم پاریسی تردید دارد و همچنان مشغول بررسی‌های گزینه‌های خود است.

نقش کلیدی جام جهانی در تغییر مسیر مسی

قهرمانی در جام جهانی یک عامل کلیدی در تغییر ذهنیت مسی بوده است. وقتی او به بزرگ‌ترین هدف دوران ورزشی خود دست یافته، دیگر مانند گذشته برای جنبه ورزشی تصمیمات خود ارزش قائل نمی‌شود و اکنون عوامل دیگر را هم در نظر می‌گیرد.

وقتی مسی به عنوان قهرمانی جام جهانی دست یافته، کسب عناوین بیشتر در فرانسه یا حتی بردن لیگ قهرمانان اروپا دیگر انگیزه کافی را برای او ایجاد نمی‌کند.

گرچه در هفته‌های اخیر همه چیز نشان می‌داد که مسی قصد دارد با ناصر الخلیفی، رئیس باشگاه پاری‌سن‌ژرمن برای ماندن در پاریس به توافق برسد، حالا اوضاع به تغییری اسای پیدا کرده است. لازم به ذکر است که قرار او 30 ژوئن به پایان می‌رسد و از همین حالا می‌تواند با تیم‌های مورد نظر خود مذاکره کند.

مسی و رویای بازگشت باشکوه به خانه قدیمی

مسی و بازگشت احتمالی به بارسلونا

اکنون بارسلونا به عنوان شانس اصلی خرید مسی در نظر گرفته می‌شود. رومرو اشاره کرده که شماره 10 سابق این باشگاه برای چیزهای دیگری ارزش قائل است و این یعنی او می‌تواند گزینه بازگشت باشگاه و خانه قدیمی خود را انتخاب کند.

شرط مهم برای بازگشت مسی به بارسا این است که او بخش زیادی از دستمزد خود را کم کند تا با شرایط فعلی کاتالان‌ها سازگار شود.

در این بین باشگاه‌های دیگری مثل اینتر میامی، نیوولز اودبویز و حتی الهلال هم علاقه‌مند به جذب این ستاره 35 ساله هستند.

مسی و رویای بازگشت باشکوه به خانه قدیمی

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.