سخنگوی فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی با بیان اینکه مسئله معیشت اولویت پلیس در سال ۱۴۰۲ است، تاکید کرد: خبرهای خوبی در سال آینده برای پلیس دارد که اعلام خواهد شد.

سخنگوی فرماندهی انتظامی: ارتقای معیشت پلیس اولویت فرماندهی انتظامی در سال ۱۴۰۲ است

به گزارش قدس آنلاین سردار مهدی حاجیان روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا، یکی از برنامه های فراجا در معماری نوین آینده را ارتقای منزلت اجتماعی پلیس عنوان کرد و افزود: منابع معیشتی و دریافتی پلیس همخوانی با میزان و گستردگی وظایف سنگین و دایره خدمات آن ندارد.

وی با بیان اینکه فرماندهی نیروی انتظامی تاکید جدی بر ارتقای معیشت پلیس دارد، ادامه داد: در بودجه سال آینده و همچنین دورنمای معماری نوین موضوع معیشت در اولویت قرار گرفته است.

سخنگوی فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی افزایش رسمی حقوق را مطابق با تصمیم دولت و مجلس شورای اسلامی عنوان کرد و گفت: در حوزه معیشت بسته های حمایتی و متفاوتی را درنظرگرفته‌ایم که متعاقباً بر اساس تنظیم بودجه و اعتبار سال آینده نیروهای مسلح و فرماندهی انتظامی این طرح اجرایی خواهد شد.

سردار حاجیان همچنین تقویت و افزایش اختیارات پلیس را از دیگر راهبردها برای ارتقای منزلت پلیس عنوان کرد و افزود: در این زمینه نیز به دنبال افزایش اختیارات قانونی هستیم که هم با قوه قضاییه و هم مجلس شورای اسلامی تعاملات سازنده ای داشتیم.

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.