۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۸
کد خبر: 845422

تیم تکواندو شهرداری ورامین در پایان رقابت‌های لیگ برتر تکواندو برای هشتمین بار به عنوان قهرمانی این رقابت‌ها دست یافت.

رکورد خانلرخانی دست نیافتنی‌تر شد

به گزارش قدس آنلاین، رقابت‌های هفته پایانی لیگ برتر تکواندو باشگاه کشور (جام خلیج فارس) گرامیداشت شهید مدافع حرم عبدالله اسکندری، امروز (پنجشنبه - ۶ بهمن ماه) در خانه تکواندو برگزار شد و تیم شهرداری ورامین در رقابتی نزدیک با تیم‌های مس سونگون ورزقان و پالایش نفت آبادان برای هشتمین بار به مقام قهرمانی دست یافت.

شاگردان پیام خانلرخانی در حالی در رقابت‌های این فصل به عنوان قهرمانی دست یافتند که تا قبل از مسابقات هفته پایانی با ۲۴ امتیاز پس از تیم‌های پالایش نفت آبادان و مس سونگون در جایگاه سوم قرار داشتند و برای رسیدن به جام قهرمانی نیازمند برتری مقابل تیم صدرنشین پالاس نفت آبادان و بهبود بردهای انفرادی و فنی خود بودند. اتفاقی که با برتری ۷ بر یک شهرداری ورامین مقابل مس کرمان و پیروزی ۶ برد ۲ این تیم مقابل پالایش نفت آبادان حاصل شد تا در نهایت شاگردان پیام خانلرخانی در پایان مسابقات با هم‌امتیاز شدن با تیم‌های مس سونگون و پالایش نفت آبادان و تنها به خاطر تفاضل فنی جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

پس از شهرداری ورامین که با ۳۰ امتیاز و تفاضل برد انفرادی ۵۲ و با تفاضل فنی ۵۳۴ عنوان قهرمانی را کسب کرد، تیم مس سونگون با ۳۰ امتیاز و تفاضل برد انفرادی مساوی با شهرداری، اما با تفاضل فنی ۴۴۵ روی سکوی نایب قهرمانی ایستاد و پالایش نفت آبادان نیز با کسب ۳۰ امتیاز و تفاضل برد انفرادی ۳۸ سوم شد.

همچنین تیم‌های مس کرمان با ۲۲ امتیاز، لوازم خانگی کن با ۲۱ امتیاز، دانشگاه آزاد اسلامی با ۱۹ امتیاز، پاس با ۱۵ امتیاز، زاگرس جنوبی با ۹ امتیاز، دمنده با شش امتیاز، سلدوز آذربایجان غربی با سه و فرمانیه بدون امتیاز مکان‌های چهارم تا دوازدهم لیگ را به خود اختصاص دادند.

پیام خانلرخانی با نهمین قهرمانی خود (هشت بار شهرداری ورامین و یک بار مس سونگون) رکورد خود در میان مربیان لیگ برتر تکواندو را دست نیافتنی‌تر کرد.

در این دوره از رقابت‌ها تیم‌های دانشگاه آزاد اسلامی، یزدان، نفت مناطق مرکزی باشگاه زاگرس جنوبی، شهرداری ورامین، باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون ورزقان، باشگاه دمنده، شرکت پالایش نفت آبادان، پاس، فرمانیه، سولدوز آذربایجان غربی، لوازم خانگی کن و باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان به مصاف یکدیگر رفتند.

در پایان رقابت‌های لیگ برتر تکواندو، برترین‌های این دوره از مسابقات از سوی کمیته برگزاری رقابت‌ها به شرح زیر اعلام شد:
برترین مربی: پیام خانلرخانی (شهرداری ورامین)
برترین داور: هومن صادق‌نیا (تهران و توابع)
برترین سرپرست: حامد حسن‌پور (یزدان)
برترین بازیکن: علی احمدی (مس سونگون ورزقان)
کاپ اخلاق: نفت مناطق مرکزی باشگاه زاگرس جنوبی

نتایج نهایی هفته پایانی این دوره از رقابت‌ها به شرح زیر است:

هفته دهم
دانشگاه آزاد اسلامی ۳ - مس سونگون ورزقان ۵
نفت مناطق مرکزی باشگاه زاگرس جنوبی ۲ - شرکت پالایش نفت آبادان ۶
فرمانیه ۳ - یزدان ۵
باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان یک - شهرداری ورامین ۷
لوازم خانگی کن ۵ - باشگاه دمنده ۳

هفته یازدهم
دانشگاه آزاد اسلامی ۵ - نفت مناطق مرکزی باشگاه زاگرس جنوبی ۳
باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون ورزقان ۸ - یزدان صفر
شرکت پالایش نفت آبادان ۲ - شهرداری ورامین ۶
فرمانیه یک - باشگاه دمنده ۷
صنعت مس کرمان ۵ - پاس ۳

انتهای پیام/

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.