جانشین فرمانده انتظامی مشهد گفت: ۲ عامل دستبردهای سریالی به انبار یک مجتمع تولیدی صنایع چوب در حاشیه شهر مشهد دستگیر شدند.

دستگیری عاملان سرقت‌های سریالی از یک مجتمع تولیدی در مشهد

به گزارش قدس خراسان به نقل از معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی، سرهنگ عباسعلی دهقانی اظهار کرد: در پی گزارش سرقت‌های سریالی از انبار یک مجتمع تولیدی صنایع چوب در حاشیه شهر مشهد تیم های تجسس کلانتری خلق آباد تحقیقات خود را آغاز و در این ماموریت ضربتی به ۲ فرد مرتبط با این مجتمع تولیدی که در محل رفت و آمد داشتند مظنون و آنها را دستگیر کردند.

جانشین فرمانده انتظامی مشهد بیان کرد: ۲ متهم در تحقیقات اولیه پرونده با توجه به ادله پلیسی ناچار به بیان حقیقت شدندو به سرقت ۱۸۲ قلم وسایل اولیه تولیدات چوبی مبل، صندلی و میز غذاخوری اعتراف کردند. در بررسی‌های پلیس مالخر اموال مسروقه نیز شناسایی و دستگیر شد و تحقیقات در این باره ادامه دارد.

وی در پایان با توصیه به مدیران کارگاه‌های تولیدی و مجتمع‌های تجاری مبنی بر رعایت ملاحظات لازم در بکارگیری کارگر و نیروهای خدماتی و انبار دار گفت: تجهیزات ایمنی و بازدارنده سرقت‌ها  در محل کارگاه و مجتمع‌های تولیدی نقش بازدارنده‌ای در ارتکاب سرقت دارد.

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.