همزمان با ادامه اعتراضات در فلسطین اشغالی علیه طرح کابینه نتانیاهو برای اصلاح ساختار قضایی، «یاریو لوین» وزیر دادگستری رژیم صهیونیستی به آمریکا درباره این اعتراضات اتهام‌زنی کرد.

اتهام زنی وزیر نتانیاهو به آمریکا درباره کمک به معترضان

به گزارش قدس آنلاین، در شرایطی که انتقادات آمریکا از طرح کابینه نتانیاهو برای اصلاح ساختار قضایی رژیم صهیونیستی همچنان خبرساز است، وزیر دادگستری تل‌آویو واشنگتن را به کمک به اعتراضات در فلسطین اشغالی متهم کرد.

منابع رسانه‌ای در فلسطین اشغالی روز دوشنبه (امروز) خبر دادند که یاریو لوین وزیر دادگستری رژیم صهیونیستی در اظهاراتی اعلام کرد که آمریکا به اعتراضات علیه طرح اصلاح ساختار ساختار قضایی این رژیم کمک می‌کند.

به گزارش روزنامه صهیونیستی «جروزالم پست»، یاریو لوین در جمع تعدادی از فعالان سیاسی تندرو در فلسطین اشغالی مدعی شد که آمریکا «در حال کار و همکاری با آنها (معترضان در فلسطین اشغالی) درباره این موضوع است همانطور که شما می‌توانید از اظهارات افراد در دولت (آمریکا) این موضوع را مشاهده کنید».

وزیر دادگستری رژیم صهیونیستی افزود: «هیچ تردیدی نیست که ما (برای پیش بردن طرح اصلاح ساختار قضایی رژیم صهیونیستی) در یک نقطه ضعف واقعا غیرقابل درک هستیم. آنها دادگاه‌ها، دادتان کل، همه سران اقتصادی، دولت ایالات متحده...کنترل کامل روزنامه‌نگاران، وبسایت‌های یدیعوت آحارونوت، واللا اسرائیل هیوم را در اختیار دارند».

اظهارنظر تند وزیر دادگستری رژیم صهیونیستی علیه آمریکا در شرایطی مطرح شده که او یکی از متحدان کلیدی بنیامین نتانیاهو در کابینه کنونی و از حامیان سرسخت طرح اصلاح ساختار قضایی این رژیم است.

اتهام زنی این مقام ارشد صهیونیست علیه آمریکا در ادامه اظهارنظرهای صهیونیست‌ها در رد انتقادات دولت جو بایدن صورت گرفته است.

چندی قبل و با شدت گرفتن اعتراضات در فلسطین اشغالی علیه کابینه نتانیاهو، «یائیر نتانیاهو» پسر نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی هم مدعی شده بود که وزارت خارجه آمریکا به اعتراضات صهیونیست‌ها علیه پدرش کمک مالی می‌کند.

منبع: خبرگزاری فارس

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.