۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۴
کد خبر: 870852

همسر مائوریسیو پوچتینو در شبکه‌های اجتماعی فاش کرد در لندن است و به این ترتیب، مهر تاییدی بر مقصد بعدی شوهرش زد: چلسی.

همسر پوچتینو تیم بعدی او را لو داد

مربی آرژانتینی در آستانه پیوستن به چلسی است، اما فرانک لمپارد، مربی موقت باشگاه، تا پایان فصل خواهد ماند و پس از آن است که مربی جدید به تیم ملحق خواهد شد.
پیش از اینکه چلسی به طور رسمی نام مربی جدیدش را اعلام کند، کارینا، همسر پوچتینو، عکسی از طبیعت روی اینستاگرامش گذاشت و زیرش نوشت «لندن» و در کنارش اموجی ابر گذاشت.

پوچتینو از زمان اخراج از پی‌اس‌جی در تابستان گذشته، تاکنون بدون تیم بوده است. او توانست با پاریسی‌ها لیگ فرانسه را فتح کند اما در رسیدن به هدف اصلی باشگاه یعنی موفقیت در لیگ قهرمانان ناکام بود.

با توجه به اینکه این زوج در پاریس بودند، حالا حضور آنها در لندن معنای کاملا مشخصی دارد. به این ترتیب، فرآیند جستجو برای یافتن مربی جدید که توسط مدیران ورزشی چلسی یعنی پل وینستنلی و لاورنس استورات دنبال می‌شد، در روزهای آینده و با بستن قرارداد به پایان خواهد رسید.

1834426

با وجود مشخص شدن مربی جدید، باز هم لمپارد تا پایان فصل هدایت تیم را برعهده خواهد داشت. بعد از شکست خوردن در شش بازی اول، این ابهام به وجود آمده بود که شاید چلسی اسطوره خود را تا پایان فصل هم نگه ندارد و زودتر برکنارش کند اما برد 3 بر یک مقابل بورنموث شرایط را کمی آرام کرد.
چلسی شنبه آینده برابر ناتینگهام فارست پایین جدولی به میدان خواهد رفت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.