۱۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۲
کد خبر: 880802

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان زنجان گفت: تقویت زیرساخت‌های گردشگری غار کتله‌خور نویدبخش روزهای پررونق گردشگری در استان است.

غار کتله‌خور رونق می‌گیرد

به گزارش قدس آنلاین سیدسعید صفوی شامگاه دیروز (۱۷ خردادماه) در جلسه رفع موانع توسعه زیرساخت‌های گردشگری خدابنده، عنوان کرد: یکی از رسالت‌های معاونت برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری بررسی و رفع موانع و مشکلات سرمایه‌گذاران بخش تاسیسات گردشگری است.

وی با تاکید بر این موضوع که شهرستان خدابنده ظرفیت‌های بی‌بدیل و منحصر به‌ فردی در حوزه‌های مختلف به‌ویژه گردشگری دارد، اضافه کرد: در صورت توجه به این ظرفیت‌ها و سرمایه‌گذاری لازم، شکوفایی و رونق این صنعت مهم را در استان بیش از گذشته شاهد خواهیم بود.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان زنجان افزود: برای حمایت از سرمایه‌گذار بخش خصوصی که در غار کتله‌خور سرمایه‌گذاری خوبی در حوزه گردشگری انجام داده تصمیماتی از سوی مسئولان استانی اتخاذ شد.

وی با بیان اینکه غار کتله‌خور یکی از مهم‌ترین ظرفیت‌های گردشگری خدابنده و استان است، تصریح کرد: این غار طولانی‌ترین غار ایران در جنوب شهرستان خدابنده است که این روزها تقویت زیرساخت‌های آن نویدبخش روزهای پررونق گردشگری در استان است.

این مسئول خاطرنشان کرد: کتله‌خور، دومین غار یکی از مهم اماکن توریستی طبیعی ایران به شمار می‌آید که در سال ۱۳۳۰ به ثبت رسیده و کاوش‌های آن در سال ۱۳۶۵ انجام شده است.

انتهای پیام

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.