فرماندار فیروزکوه گفت: با توجه به پیش‌بینی سازمان هواشناسی، اعلام هشدار نارنجی و احتمال وقوع سیلاب برای شهرستان، برای جلوگیری از اتفاقات ناگوار از ورود گردشگران و مسافران به تمام مناطق تفریحی فیروزکوه جلوگیری می‌شود.

ورود به مناطق گردشگری فیروزکوه ممنوع شد

به گزارش قدس آنلاین، محمد حیدری‌منش فرماندار فیروزکوه صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به پیش‌بینی هواشناسی و وقوع سیل اظهار کرد: با توجه به پیش‌بینی سازمان هواشناسی، اعلام هشدار نارنجی و احتمال وقوع سیلاب برای شهرستان، برای جلوگیری از اتفاقات ناگوار از ورود گردشگران و مسافران به تمام مناطق تفریحی فیروزکوه جلوگیری می‌شود.

وی ادامه داد: برخی از مناطق گردشگری شهرستان برای استفاده گردشگران مناسب سازی نشده که با توجه به هشدار وقوع سیلاب در روزهای آخر هفته، ستاد مدیریت بحران شهرستان تصمیم گرفت از امروز، هجدهم خردادماه لغایت شنبه بیست خرداد این مناطق را تعطیل اعلام کند تا علاوه بر پیشگیری از حوادث ناگوار، مناسب سازی این مناطق انجام شود.

فرماندار فیروزکوه ابراز کرد: تعطیلی مناطق گردشگری شهرستان با توجه به تجربه وقوع سیلاب در این مناطق بوده و برای حفظ جان هموطنان این تصمیم گرفته شد.

حیدری‌منش در پایان تاکید کرد: همچنین به کشاورزان و دامداران توصیه می‌کنیم تا از قرار دادن محصولات باغی، زراعی و نهادهای دامی در مسیر رودخانه‌ها خودداری کنند.

منبع: خبرگزاری فارس

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.