رئیس مرکز رسانه قوه قضاییه در نخستین همایش سراسری مدیران رسانه‌ای و روابط عمومی‌های قوه قضاییه در مشهد گفت:اولویت اصلی دستگاه قضا عمل به فرمایش ها و تاکیدات رهبر معظم انقلاب است و باید در این زمینه از همه ابزارهای موجود استفاده کنیم.

برگزاری نخستین همایش سراسری مدیران رسانه‌ای و روابط عمومی‌های قوه قضاییه در مشهد

به گزارش قدس خراسان، در همایش دو روزه مدیران رسانه‌ای و روابط عمومی‌های قوه قضاییه که برای اولین بار در کشور برگزار شد محمود ستایشی عنوان کرد: دکنر بهشتی ویژگی‌های پرکاربودن، منظم بودن، با ابتکار بودن و پرحوصله بودن در هر کاری را دارا بود و به ویژه در دستگاه قضا باید این خصوصیات  را سر لوحه قرار دهیم.
وی  افزود: باید درهمه  لایه‌های قوه قضاییه کادرسازی صورت گیرد و نیروهای کارآمد و زبده و فرهیخته در روابط عمومی‌ها جذب شوند و  همچنین خروجی اقدامات انجام شده در قوه قضاییه همراه با رضایت مردم باید باشد.

آزاد ابراهیم زادگان رئیس مرکز رسانه قوه قضاییه هم در این همایش با تشکر از اقدامات جهادی مدیران رسانه‌ای دستگاه قضا  گفت: اولویت اصلی ما، عمل به فرمایشات و تاکیدات رهبر معظم انقلاب است و باید در این رابطه از همه ابزارهای موجود استفاده کنیم.

وی  افزود: رهبر معظم انقلاب با اشاره به شکست دشمن در مقابل ملت ایران، اقدامات رسانه‌ای آن‌ها را تلاش‌های هوشمندانه‌ای قلمداد کردند که ما  باید حساس‌تر، دقیق‌تر و با واکنش مناسب‌تر عمل کنیم؛ و مدیران رسانه‌ای نباید گرفتار آفت روزمرگی شوند.

رئیس مرکز رسانه قوه قضاییه تصریح کرد: در حوادث  پارسال، ۱۲۰ عنوان دروغ  به همت  مرکز رسانه قوه قضاییه افشاگری شد که این اقدام نقش بسیار بزرگی در شکست این پروژه توطئه آمیز و سریالی داشت.

ابراهیم زادگان با اشاره به مدیریت رسانه‌ای عصر نوین اظهار کرد: بزرگترین هنر یک مدیر رسانه توجه به اقدامات پیشینی است و وی باید قبل از وقوع اتفاقات، چاره‌اندیشی کند
 نخستین همایش سراسری مدیران رسانه‌ای و روابط عمومی‌های قوه قضاییه با حضور سخنگوی قوه قضاییه، رئیس مرکز رسانه قوه قضائیه، رئیس کل دادگستری خراسان رضوی، روابط عمومی‌های معاونت‌ها و سازمان‌های تابعه، روابط عمومی‌های دادگستری کل استان‌ها و مدیران مرکز رسانه در مشهد مقدس برگزار شد.


برگزاری کارگاه‌های آموزشی ارتباط با رسانه‌ها و  افزایش دانش رسانه‌ای در قوه قضاییه، روابط عمومی در عصر رسانه‌های اجتماعی و نقش آن در ارتقای سطح اطلاع رسانی در جامعه، روابط رویداد محور جلسه کاری مدیران مرکز رسانه قوه قضاییه و مدیران روابط عمومی دادگستری استان‌ها با حضور رئیس مرکز رسانه قوه قضاییه از برنامه‌های  ویژه این همایش بود.
در پایان این همایش با معرفی ۵ نفر از مدیران برتر روابط عمومی دادگستری استان‌های کشور و ۳ نفر از مدیران روابط عمومی ستادها و سازمان‌های تابعه قوه قضاییه در کشور، از آن‌ها تجلیل شد.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.