رییس کل دادگستری استان سمنان گفت: صبح امروز (شنبه) در راستای احقاق حقوق عامه، ۲ نفر از کارکنان نهاد عمومی توسط نهادهای امنیتی حوزه قضایی شاهرود شناسایی و دستگیر شدند.

۲ متهم به فساد اداری در نهاد عمومی شاهرود دستگیر شدند

به گزارش قدس آنلاین، محمد جعفر عبداللهی شنبه شب در گفت وگو با رسانه‌ها تصریح کرد: تشدید نظارت‌ها در راستای احیای حقوق عامه با ابلاغ دستورالعمل ریاست قوه قضاییه مبنی بر نظارت بر عملکرد ضابطان به دادستان‌های عمومی و انقلاب در دستور کار قرار گرفت.

وی با بیان اینکه در همین راستا صبح امروز ۲ نفر از کارکنان نهاد عمومی توسط نهادهای امنیتی حوزه قضایی شاهرود شناسایی، دستگیر و به دادسرای عمومی و انقلاب آن شهرستان معرفی شدند، ابراز کرد: پرونده قضایی برای این ۲ متهم تشکیل و منجر به صدور قرار بازداشت موقت شد.

عبداللهی با بیان اینکه متهمان روانه زندان شدند، افزود: این افراد با دخل و تصرف غیر مرتبط در بیت المال و افساد مالی، زمینه فساد اداری را ایجاد می‌کردند.

رییس کل دادگستری استان سمنان تصریح کرد: خط قرمز دستگاه قضایی حفظ امنیت و همچنین بهبود ارائه خدمات توسط همه سازمان‌ها و نهادها به شهروندان استان است.

وی تاکید کرد: برخورد سخت، قاطع و عبرت آموز در این نوع از پرونده‌ها اتفاق خواهد افتاد تا موجب سلب اعتماد مردم به بدنه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فراهم نشود.

 حدود ۲۵ روز قبل نیز ۲ نفر از کارکنان نهادهای اجرایی و عمومی و یک کارچاق‌کن در شهرستان شاهرود متهم به فساد اداری دستگیر و روانه زندان شدند.

منبع: خبرگزاری ایرنا

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.