مدیر  شبکه افق گفت: امسال افق علاوه بر پخش برنامه‌های مختلف تلویزیونی و مستند، به عنوان شبکه تلویزیونی اربعین، به پوشش گسترده و لحظه‌ای رویدادهای مربوط به اربعین و اطلاع‌رسانی از مرزهای شرقی و غربی کشور و مسیر پیاده‌روی عمل خواهد کرد.

افق، شبکه تلویزیونی اربعین سیما می‌شود

به گزارش قدس آنلاین، صادق یزدانی با اشاره به برنامه‌های مختلف شبکه افق سیما برای اربعین امسال اظهار کرد: بر این اساس ویژه برنامه «تکیه» هر شب از شهر کربلا و با موضوع مباحث معرفتی و تبیینی رویداد اربعین روی آنتن می‌رود.

وی افزود: اجرای این برنامه را که هر شب ساعت ۲۴ پخش خواهد شد، سید مهدی قوامی بر عهده دارد.

مدیر شبکه افق با بیان اینکه «سفرنامه جاذبه» هم به صورت زنده از شهر کربلا و با روایت‌گری حامد عسکری طی این ایام پخش خواهد شد گفت: عسکری در این برنامه به سراغ سوژه‌های خاص در مسیر پیاده‌روی نجف تا کربلا می‌رود و داستان آنها را روایت می‌کند.

وی ادامه داد: جاذبه هر شب ساعت ۲۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

یزدانی «موکب کلمات» را دیگر ویژه برنامه اربعین شبکه افق معرفی و ابراز کرد: این برنامه زنده، با اجرای هادی جان‌فدا و همچنین شاعران آیینی به عنوان مهمان، هر شب ساعت ۲۱ به بررسی اشعار اربعینی می‌پردازد.

افق، شبکه تلویزیونی اربعین سیما می‌شود

مدیر شبکه افق از پخش زنده برنامه «در مسیر حسین» طی ساعت‌های مختلف خبر داد و گفت: به این ترتیب شبکه افق به شبکه تلویزیونی اربعین تبدیل می‌شود که مرجع اصلی پخش گزارش‌های لحظه‌ای مستقیم از مرزهای مختلف شرقی و غربی بوده و تولیدات و گزارش‌های زنده تیم‌های برنامه‌ساز از محل ستاد اربعین وزارت کشور را هم پوشش می‌دهد.

وی ادامه داد: علاوه بر اینها موکب تلویزیونی افق از ۱۱ شهریور تا روز اربعین و با حضور کارشناسان مذهبی و خانواده شهدا، روایت‌گر اتفاقات و داستان‌های مربوط به شهدا و خانواده‌های آنها در مسیر پیاده‌روی اربعین خواهد شد، برنامه‌ای که با اجرای علیرضا امیدواریان هر روز ساعت ۱۱ و از استودیوی شبکه افق به صورت زنده روی آنتن می‌رود.

یزدانی خاطرنشان کرد: ۶ عنوان مستند جدید با محوریت پیاده‌روی اربعین هم توسط گروه مستند شبکه افق تولید شده که طی این ایام و در ساعت‌های مختلف پخش می‌شوند.

منبع: خبرگزاری ایرنا

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.