مردم و دانشجویان در حمایت از عملیات موفقیتآمیز گروه‌های مقاومت در سرزمین‌های اشغالی مقابل سفارت فلسطین در تهران تجمع کردند.

مردم و دانشجویان در حمایت از عملیات «طوفان الاقصی» تجمع کردند

به گزارش قدس آنلاین به نقل از خبرگزاری فارس، مردم و دانشجویان در واکنش به عملیات موفقیت آمیز گروه‌های مقاومت در سرزمین‌های اشغالی ساعت 18:30  مقابل سفارت فلسطین در تهران تجمع کردند.

تجمع دانشگاهیان علم و صنعت در حمایت از عملیات طوفان الاقصی

ظهر امروز نیز جمعی از دانشجویان و اساتید دانشگاه علم و صنعت در حمایت از طوفان الاقصی تجمع کرده بودند.

خوشحالی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر

دانشجویان دانشگاه امیرکبیر هم پس از عملیات امروز بازپس‌گیری مناطق اطراف شهر غزه موسوم به «طوفان الاقصی» با پخش شیرینی خوشحالی خود را از این عملیات پیروزمندانه نشان داده بودند.

نشاط دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف به مناسبت عملیات طوفان الاقصی

 در دانشگاه صنعتی شریف نیز دانشجویان با نشاط مثال زدنی و پخش شیرینی به مناسبت عملیات طوفان الاقصی و رشادت غیورمردان فلسطینی و تسلط بر مناطق اشغال شده توسط رژیم صهیونیستی ابراز خوشحالی کردند.

گفتنی است  صبح امروز (شنبه) «محمد الضیف» فرمانده کل کتائب القسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس)، از آغاز عملیات «طوفان الاقصی» خبر داد و در ادامه اخباری درباره موشک باران مواضع رژیم صهیونیستی منتشر شد.

فرمانده کل کتائب القسام اعلام کرد: «آغاز عملیات طوفان الاقصی را اعلام می‌کنیم. در حمله اول عملیات طوفان الاقصی به مواضع دشمن، فرودگاه‌ها و استحاکاماتشان بیش از ۵ هزار موشک و راکت شلیک شد».

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی نیز با بیان اینکه صهیونیست‌ها هم‌اکنون در وضعیت جنگی قرار دارند، از شهرک‌نشینان خواست به دستورات ارتش و نیروهای امنیتی عمل کنند.

رادیو ارتش رژیم صهیونیستی نیز بعد از این حملات اعلام کرد که نیروهای مقاومت طی عملیات صبح امروز حدود ۳۵ صهیونیست را به اسارت گرفته‌اند.

در حال تکمیل...

منبع: خبرگزاری فارس

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.