۲۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۷
کد خبر: 934224

مربی قهرمان شیرازی جهان و المپیک، خبر ورود محمدرضا گرایی به رشته خطرناک رزمی را تکذیب کرد.

تکذیب خبر ورود محمدرضا گرایی به MMA

به گزارش قدس آنلاین، اواخر هفته گذشته بود که محمدرضا گرایی، قهرمان کشتی فرنگی المپیک و جهان، تصاویری در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد که از حضور وی در قفس فلزی رشته ورزشی MMA خبر می‌داد. گرایی همراه با این تصاویر، عبارت "همیشه به دنبال چالش‌های جدید" را نیز منتشر کرد.

در پی انتشار این پست اینستاگرامی، یکی از وب‌سایت‌های ورزشی کشور، در مطلبی کوتاه از احتمال جدی حضور وی در این رشته رزمی که یکی از خطرناک‌ترین رشته‌های این بخش محسوب می‌شود، نوشت. در بخشی از این مطلب که با واکنش‌هایی منفی از سوی مخاطبان نیز مواجه شد، اشاره شده بود که " موضوع حضور گرایی در رشته  MMA، در شرایطی جدی به نظر می‌رسد که در زیر این پست، پویا رحمانی کشتی‌گیر سابق ایران که در حال حاضر در این رشته فعالیت دارد نیز به گرایی بابت حضور در MMA خوش‌آمد گفته است. محمدرضا گرایی ماه گذشته در مسابقات جهانی بلگراد با ارائه نمایشی دور از انتظار به مدال برنز رسید و موفق به کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۴ پاریس شد."

در این خصوص، مربی محمدرضا گرایی در گفت‌وگویی کوتاه این خبر را صرفا یک شایعه دانست. رحیم گیوی‌ گفت: چنین چیزی به هیچ عنوان صحت ندارد. حضور گرایی در قفس فلزی تنها در حد یک تمرین ساده بوده است.

در ادامه، ساسان خوبیاری، رئیس هیئت کشتی استان فارس این خبر را تکذیب کرد.

هنرهای رزمی ترکیبی MMA، یک ورزش رزمی کامل است که مبارزان می‌توانند در آن از ضربه‌های مشت، آرنج، زانو، لگد، ضربه با سر، فنون درگیری و گلاویزی ایستاده، در خاک، فنون پرتابی و قفل مفاصل و خفه کردن استفاده کنند.

رشته MMA  برای نخستین بار در فروردین ماه سال ۱۴۰۰ توسط وزارت ورزش و جوانان، مجوز رسمی فعالیت گرفت.

منبع: خبرگزاری ایسنا

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.