رئیس فدراسیون فوتبال گفت: مالیاتی برای ویلموتس نمی‌دهیم و فیفا حقوق او را پرداخت کرده است.

تاج: انتخاب ویلموتس اشتباه بود، اما فیفا پولش را پرداخت کرده است

به گزارش قدس آنلاین، مهدی تاج درمورد آخرین اقدامات فدراسیون فوتبال برای حضور تیم ملی در جام ملت‌های آسیا، اظهار داشت: هم هتل و هم محل تمرین را پیش‌بینی کرده و پولش را پرداخت کرده‌ایم. همه کارهایی که باید انجام شود و هزینه سنگینی هم داشته انجام شده است.

وی درمورد انتشار اخباری مبنی بر شرکت نکردن برخی بازیکنان لژیونر تاثیرگذار همراه تیم ملی در جام ملت‌های آسیا، گفت: حضور در جام ملت‌ها هم برای بازیکنان خیلی موثر است و هم انگیزه‌ای برای آنها است‌. برای کشورها هم مهم است‌. صحبت خاصی نشده و امیدواریم بتوانیم از همه بازیکنان استفاده کنیم.
رئیس فدراسیون فوتبال درخصوص خروج دستگاه VAR از ورزشگاه نقش جهان، عنوان کرد: این دستگاه مورد تایید مجموعه ما نبود. بازی‌هایی که در ورزشگاه آزادی انجام می‌شود، ممکن است با VAR باشد. البته داوران ما هم آموزش دیده‌اند و فیفا نیز مجوز استفاده را به ما داد.

تاج درمورد مخالف بودن بازیکنان و مدیران با قانون سقف بودجه برخلاف نظر مدیران، تصریح کرد: همه مدیران باشگاه‌ها که به من مراجعه کردند بلااستثنا نظرشان این است اگر این قانون نبود، امسال هزینه‌ها در لیگ برتر به ۶ هزار میلیارد تومان می‌رسید.

وی با تایید این موضوع که در انتخاب مارک ویلموتس به عنوان سرمربی تیم ملی اشتباه کرد، گفت: پرونده او مثل برخی پرونده‌های مشابه دیگر است. برخی از آنها را من و برخی را نیز استقلال، پرسپولیس و ... اشتباه کرده‌اند. حقوق و دستمزد ویلموتس پرداخت شده و هیچ مشکلی در این زمینه نیست. در نامه فیفا هم مشخص و معین آمده این پول را داده‌اند. مالیاتی به او تعلق نمی‌گیرد که ما پرداخت کنیم.  

رئیس فدراسیون در ادامه گفت و گو با صدا و سیما، عنوان کرد: پیش از این یک عددی را قبلا اعلام کرده بودند که بخشی از آن را پرداخت کردیم و تمام این مبلغ نیز استرداد می‌شود زیرا طبق تلاش وکلای ما این مالیات باید توسط ویلموتس در کشور خودش پرداخت شود.

پایان پیام/

منبع: خبرگزاری فارس

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.