مذاکرات اخیرمدیربرنامه کوین یامگا با مدیران باشگاه استقلال به بن بست خورده و هنوز استقلالی‌ها نتوانستند کوین آرتوریامگا را برای تداوم حضور در استقلال سرشوق بیاورند.

مذاکره بی‌نتیجه یامگا با مدیران استقلال

به گزارش قدس آنلاین، یامگا به گوش مدیران استقلال رسانده باوجود آنکه در ایران شرایط خوبی را سپری کرده و باشگاه استقلال نیز کم و بیش با او همکاری داشته اما ترجیحش این است که فصل آینده فوتبال ایران را ترک کند و به یکی از تیم‌های حاشیه خلیج فارس برود، اما درعین حال مدیران استقلال قصد دارند به هرشکلی شده این بازیکن را در استقلال فصل بعد حفظ کنند که بازیکن فرانسوی استقلال به مدیران باشگاه اعلام کرده تنها در شرایطی حاضر به تمدید قرارداد با استقلال است که تمام مطالباتش پرداخت شود وعلاوه برآن مبلغی به قرارداد جدیدش اضافه شود.

یامگا تاکنون بارها برای دریافت مطالبات خود از باشگاه استقلال ناچار به دادن نوتیس شده و مدیران استقلال نیز برای اینکه چنین بازیکن کارآمدی را از دست ندهند بلافاصله بدهی او را پرداخت کرده‌اند، اما ممکن است در مذاکرات جدید با این بازیکن فرانسوی باشگاه استقلال نتواند همه درخواست‌هایش را جامه عمل بپوشاند و در ادامه مذاکرات با این بازیکن به بن بست بخورد.

اما سؤال این است که چرا علی خطیر و همکارانش در باشگاه استقلال با توجه به اینکه زمان قابل توجهی تا پایان فصل باقی مانده در تلاشند برخی بازیکنان را در استقلال حفظ کنند؟ این یک اقدام تبلیغاتی برای خطیر و دیگر مدیران باشگاه استقلال محسوب می‌شود و به طور مشخص می‌توان تأکید کرد در این برهه انجام چنین مذاکراتی اثرات آنچنانی در سرنوشت یک تیم و بازیکنانش نخواهد گذاشت و باشگاه استقلال باید مذاکرات جدی خود را به سال آینده موکول کند، آن هم درشرایطی که حساب بانکی‌اش کاملاً پر باشد تا بتواند نیازهای بازیکنان را برآورده کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.