سریال تلویزیونی پر مخاطب «یکی بود یکی نبود» به منظور کشف و پرورش استعداد کودکان بر اساس قصه‌های کهن ایرانی در حال تولید است.

پربازیگرترین سریال کودک و نوجوان با حضور عمو فیتیله‌ در مرحله تولید
به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی شبکه آموزش سیما، برای نخستین بار استعدادیابی بازیگری کودکان و نوجوانان در قالب نمایش خلاق انجام می‌شود. فصل دوم سریال تلویزیونی پر مخاطب «یکی بود یکی نبود» به منظور کشف و پرورش استعداد کودکان بر اساس قصه‌های کهن ایرانی در حال تولید است. فصل اول این مجموعه به تازگی از شبکه آموزش سیما پخش شد و اکنون فصل دوم آن در در دست تولید است.
سریال نمایشی «یکی بود یکی نبود» که بر اساس قصه‌های اصیل و پر معنای ادبیات فارسی تولید می‌شود، توانسته با بهره‌گیری از استعدادها و توانمندی فرزندان مستعد ایران راوی قصه‌ها و شخصیت‌های داستان باشد.
در فصل اول بین حدود ۷هزار نفر استعدادیابی برگزار شد و فقط حدود ۲۰۰ نفر انتخاب شده و ایفاگر نقش‌های قصه‌ها شدند. تولید این مجموعه همچنان ادامه دارد و در حال حاضر قصه‌های جذاب دیگری در حال پرداخت است. تهیه‌کنندگی وکارگردانی سریال نمایشی «یکی بود یکی نبود» به عهده شهرام قدیری و محمد مسلمی راوی و قصه گوی این مجموعه است.

پربازیگرترین سریال کودک و نوجوان در مرحله تولید

منبع: پایگاه خبری صبا خبر

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.