علاوه بر شایعات بیرونی، ماجرای داوری دربی نقل محفل داوران در کلاس وی ای آر عربستان است.

داوری دربی در کلاس وی ای آر عربستان

به گزارش قدس آنلاین، داوران ایرانی برای شرکت در کلاس وی ای آر و دریافت لایسنس تکنولوژی داوری به عربستان سفر کرده‌اند و در حال طی دومین دوره خود هستند تا با دریافت این لایسنس بتوانند مسابقات بین‌المللی مهمتری را قضاوت کنند.

آنها در حالی امروز آخرین جلسه کاری خود در عربستان را پشت سر خواهند گذاشت که ماجرای قضاوت دربی به شدت در بین این داوران مورد بحث و صحبت قرار گرفته است.

اگرچه تمام بحث‌ها دوستانه بوده اما هر یک از این داوران خود را شایسته قضاوت دربی می‌دانند و امیدوارند که خداداد افشاریان سوت این بازی مهم را به آنها بدهد.

در این بین وحید کاظمی و بیژن حیدری، دو داوری هستند که باتوجه به شرایط، شانس بیشتری را برای خود قائل شده‌اند و جمعی جهات نیز نشان می‌دهد که شاید احتمال بیشتری برای انتخاب آنها برای داوری دربی وجود داشته باشد.

وحید کاظمی تاکنون دربی را سوت نزده و بعد از پشت سر گذاشتن مصدومیت، حالا کاملا آماده است تا این بازی حساس را قضاوت کند. از سوی دیگر بیژن حیدری هم که آخرین سال‌های داوری خود را می‌گذراند، امیدوار است این بازی مهم را سوت بزند و یک دربی دیگر را به کارنامه خود اضافه کند.

البته سایران هم چندان شانس کمی برای دربی ندارند اما آنها اغلب در بحث و گمانه‌زنی بیژن حیدری و وحید کاظمی شرکت می‌کنند و سعی دارند با شوخی و خنده توی دل این دو داور را خالی کنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.