رژیم صهیونیستی که در توهم مرحله «پساجنگ» و «نابودی حماس» به سر می‌برد، در حال بررسی تشکیل لشکر و یا تیپی جدید مختص نظارت بر نوار غزه پس از مرحله فعلی است.

رژیم صهیونیستی تشکیل لشکر مختص غزه را بررسی می‌کند

به گزارش قدس آنلاین، رسانه صهیونیستی «کان» در گزارشی فاش کرد که ارتش این رژیم در حال بررسی گزینه‌ای برای دوره «پس از جنگ» در غزه است که به موجب آن هر از چندگاهی مشابه کرانه باختری، حملاتی به مناطقی از نوار غزه انجام شود.

طبق این گزارش، پس از پایان جنگ، ارتش رژیم صهیونیستی خود را برای ماه‌های بعد از این مرحله آماده می‌کند و هدف آن تشکیل ارگانی به عنوان بخشی از یک لشکر یا حتی یک تیپ اضافی برای مدیریت امور و حملات گاه و بیگاه به این باریکه است.

این سازمان رسانه‌ای رژیم صهیونیستی همچنین فاش کرد: از جمله پیشنهاداتی که برای اولین بار روی میز گذاشته شده، ایجاد یک نیروی اضافی جدید یا حتی یک تیپ توسعه‌یافته برای به عهده گرفتن مسئولیت نوار غزه پس از پایان عملیات زمینی و پایان یافتن مسئولیت فرماندهی جنوبی ارتش اسرائیل در غزه است.

پیش از این نیز یک رسانه عبری‌زبان از تشکیل تیمی سری توسط نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی برای ترسیم چشم‌انداز آنچه مرحله «پساجنگ» در غزه می‌نامد، پرده برداشته بود.

شبکه ۱۳ رژیم صهیونیستی در این باره فاش کرد که تیم سری تشکیل شده توسط بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم اشغالگر توسط «تزاخی هانگبی»، رئیس شورای امنیت داخلی، ران درمر، وزیر امور استراتژیک و افسران و اعضای موساد و سرویس امنیت عمومی (شاباک) رژیم صهیونیستی رهبری می‌شود.

مقامات رژیم صهیونیستی در حالی در توهم مرحله «پساجنگ» در غزه با نابودی جنبش حماس به سر می‌برند که مقاومت فلسطین به رهبری جنبش حماس، هفتم اکتبر (۱۵ مهر) عملیات منحصر بفردی را با حمله به شهرک‌های صهیونیست‌نشین منطقه «غلاف غزه» انجام داد و ده‌ها صهیونیست را به اسارت گرفت. کارشناسان این عملیات را یک شکست راهبردی برای رژیم صهیونیستی و ارتش «افسانه‌ای» ادعایی آن ارزیابی می‌کنند. این عملیات باعث آغاز تجاوزات وحشیانه ارتش رژیم اشغالگر به مناطق مسکونی در نوار غزه شد و این تجاوزات از هفتم اکتبر تا ۲۴ نوامبر (سوم آذر) ادامه داشت و پس از یک وقفه یک هفته‌ای جمعه اول دسامبر بار دیگر از سر گرفته شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.