مشاور رئیس کل ستاد نیروهای مسلح کشور با بیان اینکه انتخابات مجلس و خبرگان رهبری در پیش بوده و حضور در پای صندوق‌های رای لبیک گفتن به شهدا است، گفت: به آینده کشور امیدوار هستیم.

سردار اشتری: به آینده کشور امیدوار هستیم

به گزارش قدس آنلاین، سردار سرتیپ حسین اشتری روز دوشنبه در هفتمین یادواره شهید مدافع حرم محرمعلی مرادخانی در تنکابن که با آیین وداع با پیکرهای مطهر شهدای گمنام همراه بود، اظهار داشت: گرامیداشت یاد و خاطره شهدا ادای وظیفه در برابر آنها است و میزبان یادواره‌ها خود شهدا هستند.

سردار اشتری به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهدا اشاره کرد و افزود: شهدا بهترین سرمایه‌ یعنی جانشان را برای حفظ آرامش و امنیت کشور فدا کرده‌اند و وجود امنیت در منطقه نیز مرهون ایثار شهداست.

وی با بیان اینکه شهید مرادخانی هم در دوران دفاع مقدس در جبهه‌ها حضور داشت و هم مدافع حرم بود، گفت: این شهید گرامی پس از جنگ تحمیلی در سپاه پاسداران خدمت کرد و با وجود بازنشستگی برای دفاع از حرم اهل بیت به سوریه رفت و به مقام شهادت رسید.

مشاور عالی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح اشتری همچنین با اشاره به جنگ غزه و عملیات طوفان الاقصی اظهار داشت: رژیم اسرائیل وحشیانه مردم بی‌دفاع غزه را بمباران می‌کند و حال آنکه طبق آمار ۷۰ درصد شهدا در غزه را زنان و کودکان تشکیل می‌دهند. این در حالی است که کشورهای مدعی حقوق بشر از جمله آمریکا از رژیم کودک‌کش اسرائیل حمایت می‌کنند.

سردار اشتری گفت: حماس با تاسی از شهدای مقاومت و الگوگیری از شهید حاج قاسم سلیمانی در مقابل حملات رژیم صهیونیسمی ایستادگی می‌کند.

وی به نقش‌آفرینی در انتخابات پیش رو هم اشاره کرد و افزود: معیار انتخاب افراد اصلح توسط رهبر انقلاب مشخص شده و حضور در پای صندوق‌های رأی لبیک گفتن به شهیدان است.

سردار اشتری گفت: باید مراقب باشیم ناامید نشویم و مطابق فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی به قله نزدیک هستیم تا این انقلاب به دست صاحب اصلی برسد.

منبع: خبرگزاری ایرنا

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.