کارت بازی جلال‌الدین ماشاریپوف هفته گذشته صادر شد و اخباری که درباره امضا نکردن قرارداد این بازیکن با استقلال مطرح می‌شود، صحت ندارد.

 کارت بازی  ستاره ازبک تیم استقلال هفته گذشته صادر شد

به گزارش قدس آنلاین، با حذف برخی افراد از اطراف باشگاه استقلال، مجموعه آبی، به‌تدریج آرامش را تجربه می‌کند. با این حال و در حالی که باشگاه استقلال روزهای ابتدایی هفته را بدون تنش پشت سر گذاشت و مدیرعامل باشگاه با خودداری از حضور در برنامه فوتبال برتر به حفظ این آرامش کمک کرد و با اصلاح قرارداد امید حامدی‌فر آخرین دغدغه جواد نکونام را هم از بین برد، امروز در فضای مجازی شایعه‌ای مطرح شد که جلال‌الدین ماشاریپوف ازبک بر سر مسائل مالی با باشگاه استقلال به مشکل خورده و حاضر به امضای قرارداد خود نیست.

اختلاف استقلال و ستاره ازبک صحت ندارد؛ کارت بازی ماشاریپوف هفته گذشته صادر شد


این شایعه در حالی به گوش می رسد که ماشاریپوف هفته گذشته پیش پرداخت قرارداد خود را به طور کامل دریافت کرده و قراردادش را هم با استقلال به ثبت رسانده و کارت بازی او نیز صادر شده است. اگر قراداد او ثبت نشده و کارت بازی‌اش صادر نمی‌شد، امکان نداشت استقلال بتواند نام او را وارد لیست بازیکنان خود کند و برای بازی با نفت آبادان، ماشاریپوف را روی نیمکت بنشاند.

کافی است نگاهی به لیست بازی استقلال و نفت آبادان بیاندازید تا متوجه شوید هر آنچه درباره امضا نکردن قرارداد ماشاریپوف و استقلال و غیبت این بازیکن در بازی روز پنجشنبه آبی‌ها با ملوان بندرانزلی به گوش می رسد، صحت ندارد. نام ماشاریپوف در بازی استقلال و نفت آبادان با شماره پیراهن ۷۷ در لیست رسمی بازی قرار داشت. (نام ماشاریپوف در فهرست بازیکنان ذخیره و آخرین نفر دیده می‌شود)

اختلاف استقلال و ستاره ازبک صحت ندارد؛ کارت بازی ماشاریپوف هفته گذشته صادر شد

منبع: مشرق نیوز

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.