وزیر اطلاعات گفت: مردم با مشارکت در انتخابات، امنیت را پایدار می‌کنند.

وزیر اطلاعات: مردم با مشارکت در انتخابات، امنیت را پایدار می‌کنند

به گزارش قدس آنلاین سید اسماعیل خطیب، وزیر اطلاعات در حاشیه آیین بزرگداشت هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) ضمن تبریک این هفته اظهار کرد: ولادت باسعادت حضرت بقیه الله الاعظم (عج) فرصت مغتنمی شد تا مراتب تبریکات صمیمانه‏ خود و سربازان گمنام آن حضرت در پایگاه عظیم مبارزه و جهاد را محضر یکایک مردم عزیز تقدیم نماییم.

وی ادامه داد: عنوان سربازی گمنام امام زمان را حضرت امام راحل عظیم الشان (ره) به فرزندان خود در وزارت اطلاعات عطا فرمودند و مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، نیز این عنوان را مدال افتخاری بر سینه‌های این عزیزان دانسته و فرمودند: آحاد وزارت اطلاعات، پدید آمده‏ی انقلاب و فرزندان امام هستند.

وزیر اطلاعات گفت: از جمله دستاوردهای همکاری مردم عزیز با دستگاه‌های اطلاعاتی، می‌توان به توسعه اقدامات صیانتی، ضربه به گروهک‌های تروریستی، رژیم صهیونیستی، مقابله با مفاسد اقتصادی، مقابله با جاسوسی و نفوذ دشمنان و تقویت اطلاعات مردمی در سراسر کشور اشاره نمود.

خطیب تاکید کرد: ان‌‏شاءالله، فرزندان ملت غیور ایران در وزارت اطلاعات، همراه و همگام با سایر اعضای جامعه اطلاعاتی، تمامی مساعی خود را در راستای تأمین امنیت پایدار و بازدارندگی و مقابله با اقدامات ضد امنیتی به کار خواهند بست و همواره در خدمت آحاد ملت شریف کشور خواهند بود و در این راه شکرگزار الهی هستند.

وی بیان کرد: مقوله امنیت در ایران اسلامی، «مردم پایه» می‌باشد و به همین دلیل همه ما، امنیت را مدیون مردم عزیزمان هستیم، لذا، مردم با مشارکت در انتخابات، امنیت را پایدار می‌کنند.

وزیر اطلاعات تصریح کرد: مردم ما برای تأمین امنیت کشورشان شهدای عزیزی تقدیم کرده اند و خون شهدای امنیت، مخصوصاً شهدای حادثه تروریستی کرمان، سطح امنیت جامعه ما را ارتقا می‌دهد و دل‌ها را به سمت صندوق‌های انتخابات هدایت می‌کند.

وی اظهار کرد: مردم عزیز ما، با مشارکت در انتخابات، انواع توطئه‌ها، فتنه‌ها و اقدامات تروریستی و دشمنان کشور را به امنیت تبدیل می‌نمایند و مشارکت آنها در انتخابات، بازدارندگی پایدار تولید می‌نمایند. مردم می‌دانند که مشارکت در انتخابات امنیت زا می‌باشد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.