سرپرست هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی خراسان رضوی از برگزاری مجمع انتخابی هیات کوهنوردی خراسان رضوی در اوایل سال ۱۴۰۳ خبر داد.

برگزاری مجمع انتخابی هیئت کوهنوردی خراسان رضوی در اوایل سال ۱۴۰۳

به گزارش قدس آنلاین، محمد ایمانی‌فر در خصوص برگزاری همایش کشوری پیشکسوتان کوهنوردی و صعودهای ورزشی در مشهد گفت: این ششمین همایش پییشکسوتان کوهنوردی و صعودهای ورزشی کل کشور است که امسال به میزبانی خراسان رضوی و مشهد برگزار می‌شود.

وی افزود: در مرحله اول به منظور تجلیل و قدردانی از زحمات، تجارب و سابقه پیشکسوتان کوهنوردی در کل کشور همایشی برگزار شد تا در مواردی که پیشکسوتان کوهنوردی با آن مواجه هستند، موضوعات تخصصی مورد بحث و گفتگو قرار بگیرد.

سرپرست هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی خراسان رضوی تصریح کرد: به واسطه اینکه مجمع انتخابی هیئت کوهنوردی خراسان رضوی در سال گذشته برگزار نشد، مجددا دوره سرپرستی برای این هیئت تعریف شده که من به عنوان سرپرست این هیئت انتخاب شدم. در حال حاضر پیگیر برگزاری مجمع انتخابی هیئت هستیم. مکاتبات لازم با فدراسیون کوهنوردی و وزارت ورزش و جوانان انجام شده است. امیدوارم بتوانیم انتخابات سالم و متناسب با شأن خراسان رضوی را در ابتدای سال آینده برگزار کنیم.

ایمانی‌فر خاطرنشان کرد: کسانی که در این مدت به عنوان سرپرست در هیات کوهنوردی حضور داشتند تلاش خود را انجام داده‌اند. علی‌رغم اینکه هیئت کوهنوردی رئیس نداشته و در فضای سرپرستی اداره می‌شده است، برنامه‌های جاری هیئت و به قوت خود انجام می‌شده است.

وی بیان کرد: در حوزه آموزش که یکی از مسائل مهم در حوزه کوهنوردی محسوب می‌شود حدود ۳ هزار نفر در طول سال گذشته در حوزه‌های مختلف کوهنوردی آموزش دیدند. هیئت شهرستان‌ها نیز در این مدت فعالیت داشته و باشگاه‌ها نیز اقدامات خود را انجام داده‌اند. به نظر می‌رسد در اداره هیئت کوهنوردی در سال گذشته مسئله خاصی وجود نداشته است، فقط دوره‌های سرپرستی برنامه‌ریزی‌های بلند مدت را با تاخیر مواجه کرده که انشاالله با برگزاری انتخابات افق دورنمای هیات کوهنوردی تقویت شده و توسعه پیدا خواهد کرد.

پخش زنده

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.