مصباحی مقدم گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات منجر به انسجام و اتحاد ملی است و عزت و قدرت ملت ایران را به رخ جهانیان می‌کشد.

حضور پای صندوق‌های رای باعث کاهش تحریم‌ها می‌شود/ مردم به اصلاح امور امید داشته باشند

به گزارش قدس آنلاین حجت الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با دعوت آحاد مختلف جامعه برای حضور در انتخابات یازدهم اسفند گفت: نقش مردم در مکتب جمهوری اسلامی بنیادین و اساسی بوده و حضور آنان در پای صندوق‌های رای اعطای قدرت و اعلام حمایت از نظام و رهبری معظم تلقی می‌شود. 

او افزود: بدون شک حضور حداکثری در انتخابات مجلس منجر به انسجام و اتحاد ملی است و عزت و قدرت ملت ایران را به رخ جهانیان می‌کشد. 

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره تاثیر مثبت مشارکت مردمی در سیاست خارجی متذکر شد: دشمنان و مخالفان که اندیشه سقوط جمهوری اسلامی را در سر می‌پرورانند با مشاهده حضور مردم از موضع خود عقب نشینی کرده و قطعا تحریم‌ها علیه ایران نیز کمتر خواهد شد.

مصباحی مقدم ادامه داد: ملت ایران خصوصا نسل جوان و رای اولی‌ها به میدان بیایند و یک آینده خوب و روشن برای خود رقم بزنند چرا که حضور پر قدرت مردم، مجلس شورای اسلامی و خبرگان قوی را شکل خواهد داد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان این که مردم نباید از اصلاح امور نا امید شوند گفت: مشکلاتی در کشور وجود دارد که با حل مسائل اساسی از بین می‌برند و برای دست یافتن به این امر مهم در ابتدا لازم است که یک مجلس قوی شکل بگیرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

پخش زنده

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • ۰۸:۱۵ - ۱۴۰۲/۱۲/۱۰
    0 0
    دم خروستان را باور کنیم یا قسم حضرت عباستان را.