شبکه آی فیلم در ایام ماه مبارک رمضان سریال‌های «نیمه پنهان ماه»، «زیرزمین»، «مثل هیچ کس»، «خانه به دوش»، «میوه ممنوعه»، «پایتخت ۴» و «در چشم باد» را به روی آنتن خواهد برد.

سریال‌های رمضانی آی‌فیلم مشخص شدند/ ۳ سریال طنز

به گزارش اقدس آنلاین به نقل از روابط عمومی شبکه آی‎‏‌فیلم، سریال‌هایی که این شبکه برای پخش در ایام ماه مبارک رمضان درنظر گرفته است به شرح زیر هستند:

سریال «نیمه پنهان ماه» به کارگردانی مجید جعفری محصول سال ۱۳۷۳ تلویزیون است که از چهارشنبه، ۲۳ اسفند ساعت ۱۶ به روی آنتن خواهد رفت.

زنده‌یاد مهین شهابی، ثریا قاسمی، عنایت الله بخشی، حسین کسبیان، محمود عزیزی، اکرم محمدی، فریده سپاه منصور و ... در «نیمه پنهان ماه» ایفای نقش کرده اند.

همچنین سریال طنز «زیرزمین» به کارگردانی علیرضا افخمی که در سال ۱۳۸۵ تولید شده قرار است از چهارشنبه، ۲۳ اسفند در ساعت ۱۷ پخش شود.

زنده‌یاد فتعلی اویسی، بهاره رهنما، ابوالفضل پورعرب، مهتاج نجومی، سروش صحت، مهران رجبی، مرجانه گلچین و ... از بازیگران این سریال هستند.

مجموعه تلویزیونی «مثل هیچ‌کس» ساخته عبدالحسن برزیده هم از دوشنبه، ۲۱ اسفند ساعت ۱۸ در نوبت پخش شبکه آی‎ فیلم قرار گرفته است.

سریال کمدی «خانه به دوش» به کارگردانی رضا عطاران نیز که در سال ۱۳۸۳ برای شبکه سوم ساخته شد، از یکشنبه، ۲۰ اسفند ساعت ۱۹ به روی آنتن می‌رود.

همچنین سریال «میوه ممنوعه» به کارگردانی حسن فتحی با بازی علی نصیریان، گوهر خیراندیش، هانیه توسلی، امیر جعفری، نیما رئیسی، عمار تفتی از یکشنبه، ۲۰ اسفند ساعت ۲۰ پخش خواهد شد.

مجموعه «پایتخت ۴» به کارگردانی سیروس مقدم هم در نوبت پخش شبکه آی‌‎فیلم برای ماه مبارک رمضان قرار گرفت که با اتمام فصل سوم که اکنون روی آنتن است پخشش آغاز خواهد شد.

سریال «در چشم باد» ساخته مسعود جعفری جوزانی هم از شنبه، ۲۶ اسفند ساعت ۲۲ به صورت دو قسمتی پخش می‌شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.