‌کاپیتان پرسپولیس در همه سال‌هایی که در ترکیب سرخ‌ها حضور داشته توانسته با بازی‌های قابل قبول به یکی از مؤثرترین بازیکنان تاریخ این باشگاه تبدیل شود.

امید عالیشاه در گفت‌وگو با قدس: قهرمانی پرسپولیس مهم‌تر از رکورد من است / فاصله زیادی با صدرنشین نداریم

به گزارش قدس آنلاین، امید عالیشاه در شهرآوردها نیز آمار قابل توجهی دارد و یکی از بازیکنانی است که همواره به پیکر باشگاه استقلال زخم وارد کرده و امتیازات بسیاری را از این باشگاه گرفته است. کاپیتان سرخ‌ها اکنون تعداد بازی‌های خود را به عدد ۱۹۵ رسانده و تنها دو مسابقه دیگر تا رکورددار شدن فاصله دارد. در تاریخ ۲۳ساله لیگ‌برتر خلیج فارس، سیدجلال حسینی با انجام ۱۹۶ مسابقه برای سرخپوشان ایران صاحب رکورد بیشترین بازی در پرسپولیس است. امید عالیشاه حالا به این حدنصاب نزدیک شده است. او در شهرآورد ۱۰۳ تعداد مسابقات خود با پیراهن پرسپولیس در لیگ برتر را به عدد ۱۹۵ رساند و با دو حضور دیگر در لیگ برتر، در پرسپولیس رکوردددار خواهد شد.

بازیکن خوش اخلاق سرخ‌ها اما توجهی به آمار ندارد. او در واکنش به اینکه به‌زودی رکورد سید جلال حسینی را خواهی شکست، ‌گفت:« به رکوردها فکر نمی‌کنم. همه بازیکنانی که در گذشته برای پرسپولیس بازی کرده‌اند از نظر من محترم هستند و برای این باشگاه زحمت کشیده‌اند. من فقط امیدوارم پرسپولیس در پایان فصل جشن قهرمانی بگیرد. این مهم‌تر از رکورد من است. باید تلاش کنیم و امتیازات عقب افتاده را جبران کنیم. ما فاصله زیادی با صدرنشین نداریم واگر بتوانیم خودمان را در همین وضع آمادگی حفظ کنیم قطعاً شانس هم با ما یار خواهد بود و قهرمان خواهیم شد».

عالیشاه درباره اینکه پرسپولیس در شهرآورد فرصت‌های بهتری نسبت به استقلال داشت نیز این واکنش را نشان داده است:« به هرحال ما بیشتر حمله کردیم. آمارها همه چیز را نشان می‌دهد. هم فرصت گل داشتیم و هم مالکیت بیشتری در اختیار ما بود. تعداد پاس‌های ما هم بیشتر بود. همه آمارها به نفع ما بود و فقط نتوانستیم گل بزنیم. باید در بازی‌های آینده جبران کنیم».

عالیشاه حرف‌هایش را با این جملات تمام می‌کند:« از هوادارانی که در شب شهرآورد به ورزشگاه آمدند و ما را تشویق کردند ممنونم. واقعاً برای ما سنگ تمام گذاشتند. دست همگی آن‌ها را می‌فشارم. مثل همیشه پشت ما بودند. از همه ممنونم».

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.