پیرو حمله تروریستی شب گذشته در شهر مسکو خانواده یکی از فوتبالیست‌های کشورمان به شدت نگران شدند.

حمله تروریستی مسکو فوتبالیست ایرانی را نگران کرد

به گزارش قدس آنلاین، محمد محبی، مهاجم بوشهری باشگاه روستوف کشور روسیه که فصل گذشته در خط حمله تیم استقلال توپ می‌زد این روزها در اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان به سر می‌برد.

محمد محبی که یکی از گل‌های بازی آخر تیم ملی مقابل ترکمنستان را نیز به ثمر رساند باید پس از پایان اردوی تیم ملی بلافاصله به باشگاه رستوف برگردد و مسابقات باشگاهی‌اش را از سر بگیرد.

از نزدیکان به اردوی تیم ملی مطلع شدیم خانواده محمد محبی نسبت به شرایط کشور روسیه و بازگشت فرزندشان به آن کشور ابراز نگرانی کرده و شب گذشته طی تماسی با محبی در این باره صحبت‌هایی با او انجام دادند.

ناگفته نماند طبق آخرین آمار از کشته‌شدگان این حادثه تروریستی، تاکنون ۱۱۵ نفر جان خود را از دست داده‌اند و همچنان تعداد زیادی مجروح بر اثر شلیک مداوم گلوله و همچنین مصدومانی که در حین فرار زیر دست و پا مانده‌اند در بیمارستان‌های شهر مسکو تحت مداوا و درمان هستند.

گفته می‌شود در حال حاضر صف‌های طولانی برای اهدای خون و کمک به مصدومان در شهرهای مختلف کشور روسیه تشکیل شده و شرایط امنیتی شدیدی در این کشور حکم‌فرماست.

همچنین دیدار تیم ملی این کشور برابر پاراگوئه که قرار بود ششم فروردین در ورزشگاه دینامو مسکو برگزار شود، در پی این حمله تروریستی به مسکو لغو شده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.