سرمربی‌ای که هیچ کس به موفقیتش امیدی نداشت و با دیده تردید به توانایی هایش نگاه می‌شد در دوران پسا یحیی در اردوی سرخ‌ها انقلاب کرد و توانست با تغییر شکل بازی این تیم دل هواداران را ببرد.

بازی‌های باقیمانده ما بسیار مهم است و باید سعی کنیم کیفیت خوبی که داشتیم را حفظ کنیم

به گزارش قدس آنلاین، اوسمار با احاطه کافی به بازیکنان که از زمان کمک کردن به یحیی نصیبش شده بود توانسته بهترین بازی را از آن‌ها بگیرد. او با ژن برزیلی‌اش به حملات پرسپولیس عمق داده و سبب شده مهاجمان در موقعیت‌های بیشتری قرار بگیرند. ویرا بازی‌های بزرگ با استقلال و سپاهان را نباخته و چند بار کامبک زده است. همه این‌ها برای اینکه او مورد وثوق قرار بگیرد کافی به نظر می‌رسد. حتی دو باخت به آلومینیوم هم با توجه به شکل بازی تیم قابل اغماض هستند.

پیروزی ۱۰ نفره مقابل نساجی آن هم در خانه حریف نشان از بالا رفتن اعتماد به نفس تیمی دارد که رهبرش حالا نامزد کسب عنوان بهترین سرمربی فصل است. با او در حاشیه تمرین سرخ‌ها همکلام شدیم تا نظراتش را درباره ادامه لیگ و سرنوشتش جویا شویم.

اوسمار، با تمجید ازتلاش بازیکنانش در بازی با نساجی گفت:« از همه بازیکنان بابت نمایش خوبی که مقابل نساجی داشتند، ممنونم. با اینکه در آن بازی ۱۰ نفره شدیم اما مسئولیت پذیری بازیکنان بسیار بالا بود و درنهایت موفق شدیم با نتیجه مطلوبی از میدان خارج شویم. آن برد نقش زیادی در موقعیت امروز ما دارد که همچنان امیدوار به قهرمانی هستیم. من این امیدواری را دوست دارم».

سرمربی برزیلی پرسپولیس ادامه داد:« چیزی که برای ما اهمیت دارد این است که با تمرکز بالا در بازی‌های آینده حاضر شویم. این خیلی مهم است که اسیر جو و فضای مخرب نشویم. باید روی کارخودمان تمرکز کنیم. این خیلی اهمیت دارد».

اوسمار درباره اینکه تیمش چه اندازه شانس برای قهرمانی دارد، گفت:« صحبت درباره قهرمانی نباید موجب شود حواس ما از بازی‌های آینده پرت شود. بهتر است روی بازی‌هایی که داریم فکر کنیم تا اتفاقات بدی رخ ندهد. چیزی که من از آن مطمئن هستم این است که تا روز آخر باید برای قهرمانی تلاش کنیم. این اهمیت بسیاری دارد. صحبتی درباره قهرمانی ندارم جز اینکه باید تلاش کنیم و به خاطر هواداران بجنگیم».

اوسمار درباره کیفیت پرسپولیس در هفته‌های اخیر و بردهای پی در پی این توضیحات را داد:« خیلی خوب است که همه ما در اوج وظایف خودمان را انجام می‌دهیم. این قابل قدردانی است. کیفیت تیم ما هم بستگی به همین تفکر دارد. وقتی همه مسئولیت‌پذیرباشیم قطعاً نتایج خوبی بدست خواهد آمد. این برای من اهمیت دارد که همه تلاش می‌کنند ومن این را بسیار دوست دارم. بازی‌های باقیمانده ما بسیار مهم است و باید سعی کنیم کیفیت خوبی که داشتیم را حفظ کنیم. اینکه درنهایت چه تیمی قهرمان می‌شود در روزهای آینده مشخص خواهد شد. کمی صبر کنید».

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه بازی با هوادار چه حال و هوایی خواهد داشت نیز این توضیح را داد:« هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. در نیم فصل اول یک بار با این تیم بازی کردیم. آنالیز کافی از شرایط حریف را داریم. من امیدوارم به بهترین شکل بتوانیم از پس حریفمان برآییم و نتیجه مطلوبی بدست آوریم».

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.