مهدی پاشازاده با ابراز نگرانی بابت داوری‌های سه هفته پایانی لیگ برتر می‌گوید که قانون آفساید در این فصل برای پرسپولیس تغییر کرده است.

حمله توفانی کاپیتان سابق استقلال به مدیران پرسپولیس

به گزارش قدس آنلاین، لیگ برتر به هفته‌های پایانی خود رسیده و سرخابی رقابت حساسی برای کسب عنوان قهرمانی دارند. در این میان، مهدی پاشازاده، کاپیتان سال‌های نه چندان دور استقلال معتقد است با توجه به اتفاقات و اخبار روزهای اخیر، نگران داوری‌های سه هفته پایانی لیگ برتر است.

به تازگی حسین بادامکی معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس صحبت هایی در خصوص داوری بازی استقلال و ذوب آهن و همین طور اخراج و محرومیت بازیکن تیم رقیب انجام داد که سروصدای زیادی به راه انداخت.

حالا در اوج رقابت نفسگیر و هیجان انگیز استقلال و پرسپولیس، مهدی پاشازاده در گفت‌وگو با ورزش سه می‌گوید: متأسفانه این روزها هر کسی به خودش اجازه می‌دهد درباره استقلال صحبت کند و نظر بدهد. آقای بادامکی! من نمی‌دانم بین این همه پیشکسوت پرسپولیسی اسم و رسم دار، شما چگونه معاون ورزشی این باشگاه شدید، اما راجع به استقلال درست صحبت کنید. همه ایران می‌دانند در فصل جاری چه تیمی به صورت یک طرفه از اشتباهات داوری سود برده و حتی اینکه قانون آفساید این فصل برای پرسپولیس تغییر کرده، تبدیل به یک جوک جدید شده است!

او ادامه می‌دهد: آقایان! به خاطر یک کُرنر ساده فوتبال ایران را به آتش کشیده اند. دائما حرف می‌زنند که کُرنر بوده یا نبوده در حالی که بوحمدان و احمد آل نعمه، بازیکن و مربی فولاد خوزستان خودشان اعتراف کرده اند، کُرنر درست بوده است. اینکه دوستان دنبال چه چیزی می‌گردند را نمی دانم اما با توجه به اخبار و اتفاقات اخیر، ما استقلالی‌ها به شدت نگران داوری‌های سه هفته پایانی هستیم.

مدافع سابق استقلال همچنین افزود: اگر بخواهم از همه امتیازاتی که تیم رقیب از اشتباهات داوری این فصل جمع کرده حرف بزنم، تکرار مکررات خواهد بود اما فقط به همین بازی قبلی با تیم هوادار اشاره می‌کنم که گل عیسی آل‌کثیر صد درصد آفساید بود. به خاطر همین مسائل یا گل‌های آفسایدی که رقیب زده و متأسفانه پذیرفته شده، ما استقلالی‌ها نگران هستیم و دست به دعا می‌بریم که اشتباهات داوری در سه هفته پایانی، قهرمان لیگ برتر را تعیین نکند، ضمن آنکه باید تأکید کنم نبود VAR هم نباید بهانه‌ای برای توجیه اشتباهات عجیب و غریب و نادیده گرفتن گل‌های آفساید باشد!

او همچنین درمورد شانس قهرمانی استقلال در سه بازی باقیمانده، خاطرنشان می‌کند: از نظر من استقلالی، این تیم، کادرفنی و بازیکنان تا همین جا هم که با همه مشکلات این نتیجه را گرفته‌اند، قهرمان محسوب می‌شوند. امیدوارم جواد نکونام با انرژی فوق العاده و مثبتش کنار زمین بتواند تیمش را به سمت موفقیت جلو ببرد اما به نظر من از الان باید به فکر فصل آینده بود. استقلال در فصل جاری عالی کار کرده و مقابل تمامی سختی‌ها و سنگ اندازی‌ها ایستاده است. وظیفه همه ما پیشکسوتان حمایت از جواد نکونام و تیمش است و امیدوارم ضمن موفقیت در پایان فصل جاری، این کادر با تجربه موفق بتواند تیمی شایسته برای لیگ قهرمانان آسیا بسازد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.