آیین اختتامیه سکوی پرتاپ امید با حضور تیم های منتخب در کارستان امید برگزار شد.

بسترسازی مرکز نوآوری امید برای جذب بیش از ۷۰ میلیارد ریال در حوزه کودک و نوجوان

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی خانواده امید (حوزه هنری کودک و نوجوان انقلاب اسلامی)، آیین اختتامیه سکوی پرتاب امید با حضور تیم‌های منتخب با موضوع  محصولات حوزه کودک و نوجوان، حمایت و سرمایه‌گذاری بر محصولات هسته‌های فرهنگی و هنری با ظرفیت تجاری سازی کسب و کارهای نوپا با محوریت روایت و قهرمان پروری، امید آفرینی، هویت ملی و قصه محوری برگزار شد.

در ابتدای برنامه سید امیرحسین چاوشی مدیر طرح و برنامه خانواده امید (حوزه هنری کودک و نوجوان انقلاب اسلامی) به نمایندگی این از این مجموعه، ضمن خیرمقدم به حاضران درخصوص برگزاری این رویداد گفت: رویداد سکو ایجاد فرصت و انگیزه مضاعف برای فعالان، علاقه مندان و دغدغه مندان حوزه کسب و کار با موضوع کودک و نوجوان است. خانواده امید به ویژه مرکز نوآوری و کارستان در نظر دارد تا با رفع موانع و مشکلات پیش رو قدم بلندی را در این عرصه برداشته و بتواند به توسعه این زیست بوم کمک کند.

در ادامه برنامه تیم‌های منتخب با ارائه محصولات و ایده‌های خود به معرفی ظرفیت‌ها، اهداف و فازهای اجرایی خود با حضور سرمایه گذاران  پرداختند.

محمدصادق باطنی مدیر شبکه امید سیما نیز با حضور در آیین اختتامیه این رویداد با بیان ظرفیت‌های حاضر و فرصت‌هایی که در پیش روی فعالان حوزه کودک و نوجوان وجود دارد، گفت: امروز هیچ فضایی مهم‌تر و تاثیرگذارتر از حوزه کودک و نوجوان نیست و وجود ایده‌ها و محصولات نوآورانه می‌تواند کمک شایانی به این عرصه بکند.

وی ادامه داد: زیست بوم کودک و نوجوان به اندازه‌ای اهمیت دارد که هر کس درک درستی از فضا داشته باشد به ضرورت حضور و فعالیت در این عرصه پی خواهد برد و قطعا به این عرصه ورود خواهد کرد.

لازم به ذکر است مسعود حسنلو دبیر ستاد فناوری های فرهنگی و نرم معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری با حضور در این رویداد از نزدیک با مدیران تیم ها به گفت وگو پرداخت.

در بخش پایانی این رویداد نیز نمایندگان مرکز نوآوری امید و سایر سرمایه گذاران حاضر در این رویداد با انتخاب  تیم‌های برگزیده با بیش از ۷۰ میلیارد ریال اعتبار نقدی، از محصولات ارائه شده حمایت کردند.

بسترسازی مرکز نوآوری امید برای جذب بیش از ۷۰ میلیارد ریال در حوزه کودک و نوجوان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.