سعید دقیقی بعد از دو فصل موفق در شمس‌آذر از این تیم جدا می‌شود. او از گزینه‌های اصلی هدایت خیبر خرم‌آباد و گل‌گهر سیرجان است.

جدایی احتمالی سرمربی موفق شمس‌آذر؛ دقیقی در دوراهی خیبر و گل‌گهر

به گزارش قدس آنلاین، شمس‌آذر فصل گذشته شگفتی‌ساز لیگ برتر بود و در پایان توانست با کسب ۳۹ امتیاز رده هشتم را کسب کند. ضمن اینکه اگر ۳ امتیاز از این تیم کسر نمی‌شد، شمس‌آذر را در رده پنجم جدول می‌دیدیم. همین مسأله باعث شده تا سعید دقیقی، سرمربی جوان شمس‌آذر مورد توجه چند تیم لیگ برتری قرار بگیرد.

او با توجه به بودجه اندک شمس‌آذر و احتمال کوچ ستاره‌های این تیم به سایر باشگاه‌های مدعی، از این تیم قزوینی جدا خواهد شد تا چالش جدیدی را تجربه کند.

این در حالی است که باشگاه از مدت‌ها قبل گل‌گهر سیرجان برای جذب دقیقی ابراز علاقه کرده بود. مارینوس اوزونیدیس یونانی با توجه به نتایجی که کسب کرد، چندان مورد توجه مدیران گل‌گهر نیست و احتمالاً ظرف روزهای آینده قطع همکاری با او رسمی خواهد شد. مسئولان سیرجانی به همین دلیل علاقه‌مند هستند تا سعید دقیقی را جذب کنند.

از طرفی دیگر مدیران خیبر خرم‌آباد که به تازگی راهی لیگ برتر شده‌اند، به جذب دقیقی علاقه دارند و امیدوارند بتوانند این سرمربی جوان را به حضور در خیبر راضی کنند. هر چند رضا مهاجری (سرمربی فعلی خیبر) هم شانس کمی برای ادامه حضور در این تیم ندارد.

منبع: خبرگزاری ایرنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.