۱۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۸
کد خبر: 462581

 دبیر کل جامعه اسلامی مهندسین گفت: طرح لغو اعدام قاچاقچیان مواد مخدر باید در قوه قضائیه و ستاد مبارزه با قاچاق مواد مخدر مورد بررسی دقیق کارشناسی قرار بگیرد و نظرات آنها به مجلس ارائه شود و این از مسائلی است که حتما باید کارشناسی دقیق و جدی در مورد آن صورت پذیرد.

نظر باهنر درباره لغو اعدام قاچاقچیان

به گزارش قدس آنلاین، محمد رضا باهنر در گفت و گو با  میزان در خصوص طرح لغو مجازات اعدام قاچاقچیان مواد مخدر گفت: این طرح باید در قوه قضائیه و ستاد مبارزه با قاچاق مواد مخدر مورد بررسی دقیق کارشناسی قرار بگیرد و نظرات آنها به مجلس ارائه شود و این از مسائلی است که حتما باید  کارشناسی دقیق و جدی در مورد آن صورت پذیرد.
دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین با بیان اینکه قوه قضاییه باید به این طرح ورود پیدا کند، اظهار داشت: این اعدامها برخی آثار مثبت و برخی اشکالات دارد و اشکالات آن حتما باید برطرف شود.
وی در مورد استدلال هایی که در مورد اعدام قاچاقچیان می شود خاطر نشان کرد: برخی اعتقاد دارند، در صورت لغو اعدامها قاچاقچیان جسورتر می شوند و آنهایی که خواستار لغو اعدام هستند ادعا دارند که این اعدامها تاکنون مانعی در اراده قاچاقچیان ایجاد نکرده است ولی در هرصورت باید این موضوع در قوه قضائیه و ستاد مبارزه با قاچاق کالا بررسی کارشناسی شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.