کرمان- هفتمین جشنواره مردمی فیلم عمار استان کرمان در محل سینما شهرتماشای کرمان آغاز به‌کار کرد.

جشنواره مردمی فیلم عمار در کرمان آغاز به‌کار کرد

به گزارش قدس آنلاین، آئین افتتاحیه هفتمین جشنواره مردمی فیلم عمار در کرمان با حضور محمدرضا علیزاده مدیرکل ارشاد استان کرمان، محمدحسین ملکی رئیس حوزه هنری استان و جمعی از هنرمندان استان کرمان در محل سینما شهرتماشای کرمان برگزار شد.

در این مراسم که جمعی از خانواده‌های شهدای مدافع حرم نیز حضور داشتند از مادر شهید مدافع حرم محمدعلی حسینی، همسر شهید ۱۸ ساله مدافع حرم محمد تاجیک که ۴۶ ماه در جبهه‌های دفاع مقدس در لشکر محمد رسول‌الله حضور داشته و همچنین همسر جانباز طلبه مدافع حرم نارویی تجلیل شد.

نخستین جشنواره تئاتر خیابانی یاسین با هدف حمایت از آثار فاخر و خلاق و تربیت نسل آینده ایران اسلامی در بهمن ماه سال جاری در کرمان برگزار می‌شود.

مدیرکل ارشاد استان کرمان با بیان این مطلب اظهار داشت: این جشنواره همزمان با هفته قرآن و عترت در کرمان برگزار می‌شود و هفته قرآن و عترت استان کرمان از ۱۰ تا ۱۶ بهمن ماه سال جاری در کرمان برنامه‌ریزی شده است.

وی افزود: مضامین و معارف دینی و قرآنی، سبک زندگی با اقتصاد مقاومتی، فرهنگ ایثار و شهادت، تمامی مفاهیم و داستان و قصص قرآنی و عترت، زندگی و سیره رسول اکرم‌(ص) و ائمه اطهار(ع)، عفاف و حجاب، ولایت‌مداری و مهدویت، وحدت مذاهب اسلامی و عید غدیر، قربان و مبعث موضوعات این جشنواره است.

نخستین جشنواره تئاتر خیابانی یاسین با هدف حمایت از آثار فاخر و خلاق و تربیت نسل آینده ایران اسلامی در بهمن ماه سال جاری در کرمان برگزار می‌شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.