یکشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۰:۳۰

تمجید آنچلوتی از عملکرد تیم وردربرمن

کارلو آنچلوتی، سرمربی بایرن مونیخ، تایید کرد که دیدار مقابل وردربرمن، یکی از دشوارترین دیدارهای این فصل تیمش بود اما معتقد است که پیروزی حق تیمش بوده است.​​​​​​​

کارلو آنچلوتی

به گزارش قدس آنلاین، بایرنی ها در این دیدار با گل های آرین روبن و داوید آلابا پیش افتادند و گل مکس کروسه در نیمه دوم هم نتوانست مانع از شکست شاگردان الکساندر نوری شود. با این پیروزی، بایرن به هفتمین برد پیاپی اش رسید و فاصله سه امتیازی اش با لایپزیش را حفظ کرد. آنچلوتی هم از اینکه تیمش از این آزمون دشوار با موفقیت عبور کرد، خوشحال است.

او به خبرنگاران گفت:" دیدار دشواری بود اما ما شایستگی پیروزی را داشتیم. البته بعد از گل برمن دچار مشکلاتی شدیم. برمن خیلی خوب بازی کرد؛ به ویژه در نیمه دوم اما همیشه در طول فصل دیدارهای دشواری هم وجود دارد."

آرین روبن هم که در این دیدار گل اول باواریایی ها را به ثمر رساند، معتقد است بعد از زدن دو گل، باید بازی را بیشتر کنترل می کردند.

" وقتی ۲-۰ پیش می افتید، باید کار تمام شده باشد. برمن در نیمه دوم ما را تحت فشار گذاشت و بیشتر رو به جلو بازی کرد؛ پس باید فضا بیشتری در اختیار ما قرار می گرفت. ما باید بازی را خیلی بهتر کنترل می کردیم. اگر این کار را می کردیم، بازی می توانست ۳-۰ یا ۴-۰ شود. حتی در نیمه اول ضدحمله های زیادی در اختیار آنها قرار دادیم. بنابراین هنوز باید از جنبه های زیادی بهتر شویم."

نظر شما