فرمانده مرزبانی کشور در مراسم تشییع پیکر دو شهید والامقام مرزبانی ارومیه گفت: این اقدام گروهک های تروریستی بی پاسخ نخواهد ماند.

شهادت مرزبانان هنگ مرزی ارومیه بی پاسخ نخواهد بود

 فرمانده مرزبانی کشور در مراسم تشییع پیکر دو شهید والامقام مرزبانی ارومیه گفت: این اقدام گروهک های تروریستی بی پاسخ نخواهد ماند.
سردار قاسم رضایی ظهر شنبه در آیین تشییع پیکر شهدای هنگ مرزی ارومیه اظهارداشت:پیام دو شهید مرزبان، پاسداری از حریم ولایت فقیه و نظام اسلامی تا آخرین قطره خون است.

وی با اشاره به اینکه شهدای مرزبان ما شهدای مدافع حریم ولایت فقیه و کشور اسلامی هستند، گفت: پیام شهدا و خانواده شهدا پیام انسجام، وحدت و مقابله با فتنه های درونی و توطئه های بیرونی است.

سردار رضایی افزود: ملتی که دوباره آمده اند و این شهدای گرانقدر را تشییع می کنند همگی بر پشتیبانی از ولایت فقیه و آرمان های مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران تاکید می کنند.

وی با تاکید بر این که شهدا زنده هستند و جامعه اسلامی را خونی تازه می بخشند، ادامه داد: درخت تنومند انقلاب اسلامی با خون شهدای والا مقام ایران اسلامی آبیاری می شود و راه پر افتخار این بزرگمردان تاریخ ادامه دارد.

ساعت ۱۷:۵۰ عصر دیروز، نیروهای هنگ مرزی ارومیه، هنگام گشت زنی در نوار مرزی ارومیه با اشرار مسلح درگیر شدند و در این درگیری ۲ تن از نیروهای هنگ مرزی ارومیه به نام های سرهنگ محمدرضا فیروزی و استواریکم جواد فرحی به درجه رفیع شهادت نائل آمدند و ۲ تن دیگر از نیروهای هنگ مرزی ارومیه زخمی شدند که حال عمومی آنها رضایت بخش است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.