حجت الاسلام محمدی گفت: ما می‌کوشیم که آثار مختلفی را از سبک زندگی قرآنی و اهل بیت‌(ع) جهت مشاهده همگان در کشور تولید کنیم و معتقدیم که این موضوع وظیفه شرعی، قانونی و یکی از تکالیف ماست.

همه دستگاه‌ها در تبلیغ سبک زندگی دینی قرآنی مسئولند

  به گزارش «قدس آنلاین»،  حجت‌الاسلام  والمسلمین  محمدی پیش از ظهر امروز  در آیین رونمایی از آثار منتخب کمپین تبلیغات فرهنگی سبک زندگی قرآنی در مجتمع فرهنگی شهدای هفتم تیر  گفت: پس از مسابقات بین‌الملل قرآن کریم در تهران به این نتیجه رسیدیم که بسیار زیباست که در ماه رمضان که ماه نزول قرآن است، فضای کشور را همچنان قرآنی نگه داریم.

وی در توضیح بیشتر این موضوع تصریح کرد: به همت شهرداری تهران ومرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه، نکات وپیام های  زیبایی از قرآن جهت درج در تابلوها و تبلیغات شهری استخراج شد که بخشی از آنها در همین کمپین تبلیغات فرهنگی با عنوان سبک زندگی قرآنی به مردم معرفی شده است.

نماینده ولی‌فقیه در سازمان اوقاف و امور خیریه افزود: در ایام یک هفته‌ای که سی وچهارمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم در تهران در حال برگزاری بود، به  اذعان همه دست اندرکاران این موضوع و مسئولان کشوری فضای شهر تهران بسیار زیبا شده بود، لذا سعی کردیم با تبلیغات فرهنگی، سبک زندگی قرآنی این موضوع را استمرار بخشیم.

حجت الاسلام محمدی  اظهار داشت: در سطح شهر تهران هم‌اکنون موضوعات مختلف قرآنی در تابلوهای تبلیغاتی شهری به زیبایی بسیاری می‌درخشد.

حجت‌الاسلام محمدی خاطرنشان کرد: یکی از برنامه های  سازمان اوقاف و امور خیریه این است که از  فضاهای کشور برای تبدیل به سبک زندگی قرآنی و اسلامی استفاده  کند، ضمن اینکه یکی از مطالبات مقام معظم رهبری در سفرشان به استان خراسان جنوبی لزوم تغییر سبک زندگی مردم به زندگی اسلامی و قرآنی بود لذا  سازمان اوقاف و امور خیریه بعد از فرمایش ایشان قدم‌هایی را در این جهت برداشته است.

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه افزود: تکلیف ما ایجاد و استمرار فضای اسلامی و قرآنی است و به همین جهت می‌کوشیم آثاری از سبک زندگی قرآنی و اهل‌بیت(ع) ‌ را جهت مشاهده همگان بر فضای کل کشور داشته باشیم و معتقدیم این موضوع وظیفه‌ای شرعی، قانونی و بخشی از تکالیف ماست.

وی در ادامه  از دستگاه‌های فرهنگی کشور خواست در زمینه ارائه سبک زندگی اسلامی و قرآنی قدم‌هایی را بردارند؛ چراکه مردم نسبت به این موضوع اقبال زیادی دارند.

نماینده ولی‌فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه  آیین رونمایی از آثار منتخب کمپین تبلیغات فرهنگی، سبک زندگی قرآنی را قدم اول در ارائه سبک زندگی قرآنی  دانست و از مردم و مدیران خواست در تمامی امور و شئونات زندگی خود، سبک زندگی اسلامی و قرآنی را مدنظر خود داشته باشند ...

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه ابراز امیدواری کرد که زندگی همه ایرانیان و انسان‌ها با قرآن گره زده شده؛ چراکه عاقبت‌بخیری فقط در این موضوع است.

وی در پایان افزود: ادارات کل استان‌های سازمان اوقاف و امور خیریه جهت بهره‌برداری و الگوگیری از ارائه سبک زندگی اسلامی و قرآنی که شهرداری تهران آن را با این سازمان مشترکاً در تبلیغات شهری استفاده کرده‌اند، ابلاغ کرده است.

منبع: خبرگزاری مهر

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.