رشت- امام‌ جمعه رشت سردار سلیمانی را بزرگ‌ترین استراتژیست دنیای اسلام دانست و گفت: وی ظرف سه سال کتاب عمر داعشی‌ها را پیچید.

سردار سلیمانی بزرگترین استراتژیست دنیای اسلام است

به گزارش قدس آنلاین، آیت‌الله زین‌العابدین قربانی در خطبه‌های نماز جمعه این شهر با بیان اینکه سازمان تأمین اجتماعی برای کمک به محرومان است، اظهار کرد: برخی مشکلات جسمی فراوانی دارند و رسیدگی به انها وظیفه نظام اسلامی است که بر دوش تأمین اجتماعی است.

خطیب جمعه شهر رشت با اشاره به گرمی هوا و مشکل کم‌آبی در کشور گفت: مردم از برق و گاز استفاده فراوان می‌کنند، باید اصل میانه‌روی در مصرف رعایت شود و مدیران باید در رساندن آب به کشاورزان تلاش کنند.

وی با تأکید بر تعامل مدیران و مسؤولان استانی با مردم گفت: مسؤولان باید در رساندن آب و برق به کشاورزان طی زمان باقیمانده تا پایان فصل کشاورزی وظایف خود را به‌درستی انجام دهند.‌

قربانی با اشاره به سفر ترامپ به فرانسه گفت: داعش زاییده آمریکاست، آمریکا از قانون بین‌المللی سرپیچی می‌کند، این‌ها یاغی و سرکش هستند.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با اشاره به حادثه موصل بیان کرد: آمریکا می‌گفت برای بیرون کردن داعشی‌ها کمتر از 10 سال وقت ندارد اما بافرمان ولایت‌فقیه و مرجعیت عراق که شرکت علیه داعش را واجب کفایی دانست، 25 هزار برادران سنی در حشدالشعبی شرکت کردند و مسیحیان و هم‌چنین ایزدی‌ها در این جمع حضور داشتند و بزرگ‌ترین ضربه را به داعش وارد کردند و 27 هزار داعشی کشته شدند.

امام‌ جمعه رشت افزود: همان‌طور که علی (ع) کنار جنازه طلحه گریه کردند ما از کشتن آنها خشنود نیستیم این‌ها تحت تبلیغات غلط دشمن به برادرکشی مشغول شدند اما اگر این‌ها را نمی‌کشتند 50 کیلومتر باقی بود تا بغداد را بگیرند.

وی سردار سلیمانی را بزرگ‌ترین استراتژیست دنیای اسلام دانست و گفت: وی ظرف سه سال کتاب عمر داعشی ها را پیچید.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.