کارشناس سازمان هواشناسی کشور از وزش باد و غبارآلوده بودن برخی از نقاط غرب و جنوب غرب کشور خبرداد و گفت: طی سه روز آینده استانهای ایلام و خوزستان با وزش باد و کاهش کیفیت هوا مواجه خواهند شد.

غبار و گرد و خاک به جنوب غرب کشور می‌رسد/ کاهش کیفیت هوای ایلام و خوزستان

به گزارش قدس آنلاین، امین‌حسین نقشینه درباره وضعیت جوی سه روز آینده کشور اظهار کرد: طی سه روز آینده برای غالب مناطق کشور جوی آرام همراه با ماندگاری هوای گرم پیش‌بینی می‌شود.

وی ادامه داد: در ساعات بعدازظهر و اوایل شب امروز برای برخی مناطق زاگرس مرکزی و شمال بوشهر افزایش ابر، بارش پراکنده گاهی رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.

این کارشناس سازمان هواشناسی کشور همچنین تصریح کرد: طی ۲۴ ساعت آینده برای پاره‌ای از مناطق سواحل دریای خزر ابرناکی و احتمال بارش باران پیش‌بینی می‌شود.

نقشینه اظهار کرد: طی سه روز آینده مناطق مرکزی و همچنین جنوب غرب کشور، غبارآلود خواهد بود و استانهای ایلام و خوزستان با کاهش کیفیت هوا مواجه خواهند شد.

وی، شهرکرد با ۱۲ درجه بالای صفر را خنک‌ترین و اهواز با ۴۶ درجه بالای صفر را گرم‌ترین نقاط کشور دانست و تصریح کرد: دمای هوای تهران نیز امروز در گرم‌ترین لحظات به ۳۵ درجه بالای صفر رسید که این افزایش دما در روز پنجشنبه به اوج خود می‌رسد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.