گیلان- سمینار ارتقاء سلامت اداری با حضور مدیرعامل و هیات مدیره شرکت گاز استان گیلان و رئیس امور بازرسی و پاسخگویی به شکایات شرکت ملی گاز، در سالن همایش روابط عمومی گاز گیلان برگزار شد.

 اجرای پروژه های گازرسانی با کمترین هزینه

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی شرکت گاز گیلان،در این سمینار آموزشی مهندس اکبر ضمن خیر مقدم به همه مدعوین به بیان وضعیت گازرسانی در استان پرداخت و اظهار داشت: شرکت گاز گیلان در طول بیش از ۳۰ سال فعالیت خود، تلاش نموده تا بتواند رضایت مردم شریف استان را فراهم آورد و در این راه بلند با گازرسانی به تمام شهرها و ۱۸۷۳ روستای توانسته خدمتگزار شایسته ای برای مردم بزرگوار گیلان باشد.

وی ادامه داد: شرکت گاز استان گیلان با برنامه ریزی مناسب و همراهی شایسته سایر ادارات دولتی استان توانسته با کمترین هزینه نسبت به سایر استان ها گازرسانی به روستاهای استان را به انجام رسانده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان ادامه داد: این شرکت علاوه بر گازرسانی گسترده به مشترکین خانکی، در بخش گازرسانی به صنایع نیز اقدامات گسترده ای را به انجام رسانده  و بیشترین درصد برخورداری از گاز در بخش صنعتی را نیز به خود اختصاص داده است.

مهندس اکبر اظهار داشت: گازرسانی در گیلان به پایان خود نزدیک شده است و شرکت گاز استان گیلان اقدامات کیفی را در جهت جلب رضایت حداکثری مشترکین در دستور کار خود قرار داده است که از بارزترین این اقدامات می توان به اجرای پروژه قرائت و چاپ همزمان صورتحساب گاز و نیز نرم افزار موبایل خدمات الکترونیک گاز گیلان اشاره نمود.

وی تصریح کرد: پروژه های کیفی در داخل شرکت گاز نیز در حال اجراست بعنوان مثال این شرکت پروژه بهینه سازی مصرف گرمکن در ایستگاه های تقلیل فشار گاز را در دست اجرا دارد که با به ثمر رسیدن این پروژه بزرگ شاهد صرفه جویی ۴۰ درصدی مصرف سوخت خواهیم بود.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در پایان با اشاره به بازنشستگی جمعی از کارکنان شرکت در سال های آتی ابراز امیدواری نمود تا با کمک و همراهی شرکت ملی گاز ایران، ساختار سازمانی گاز گیلان متناسب با توانمندی کارکنان اصلاح و ترمیم شود.

در ادامه آقای معماریان معاون حفاظت پرسنلی شرکت ملی گاز به بیان شرحی از وظایف این امور پرداخت و اظهار داشت: کارمندان سرمایه های اصلی وزارت نفت می باشند و وظیفه اصلی حراست، حفظ ارزش ها و حریم کارکنان، اسناد و مدارک و بطور کلی صیانت از منابع انسانی و دارئیها و سرمایه های شرکت می باشد.

وی اظهار داشت: هدف و رویکرد حراست پیشگیری می باشد و تلاش نموده ایم با سالم سازی فضای سازمان سبب افزایش امنیت و کارایی کارکنان بشویم.

معماریان در پایان با اشاره به فعالیت های صورت گرفته در حراست گفت: این امور با کمک و همراهی مجموعه مدیران و کارکنان شرکت ملی گاز، چتر نظارتی و اشراف اطلاعاتی مناسبی بر کل سازمان دارد.

پس از آن دکتر عابدی جعفری استاد دانشگاه به بیان نکاتی در خصوص  ارتقاء سلامت اداری پرداخت و اظهار داشت: سازمان ها نیز مانند انسان ها دچار کسالت و بیماری می شوند و برای موفقیت سازمان ها علاوه بر کارایی به سلامت نیز محتاجند به همین جهت سلامت هم به اندازه کارایی در سازمان مهم می باشد و اگر سلامت با کارایی همراه نباشد، نتیجه کار مطلوب نخواهد بود.

وی اظهار داشت: مقوله فساد یک معضل جهانی و مسری است و کلیه مردم و مسئولین باید با کمک یکدیگر تلاش نمایند تا آن را ریشه کن سازند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.