سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی با انتقاد از مدیرعامل این باشگاه، گفت: پشت پرده ها را می‌گویم.

انتقاد تند گل‌محمدی از مسئولان باشگاه تراکتورسازی/ پشت پرده ها را می‌گویم

به گزارش قدس آنلاین،

سرمربی تراکتورسازی گفت: اولین نفری بودم که از هواداران دفاع کردم و تعجب می کنم چرا باشگاه در آستانه بازی با استقلال علیه من چنین ادعایی را مطرح کرده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، یحیی گل محمدی در واکنش به جریمه بیست درصدی خودش از سوی باشگاه افزود: خیلی تیم های لیگ برتری حتی قبل از ما حدف شدند. خیلی ها هم به پرسپولیس در تهران باخته و فقط یک تیم موفق به پیروزی و دو تیم موفق به کسب تساوی در ازادی شده اند. با این وجود ما در بازی رفت به رغم کمبود بازیکن و مشکلات در اوج بدشانسی و با اشتباه محرز داوری باختیم و حق مان حتی برد بود و  در بازی برگشت در خانه حریف با تعویض های اجباری و یکسری اتفاقات بد اوردیم هر چند که باید بهتر از این بازی می کردیم.

وی ادامه داد: با این وجود این تصمیمی است که باشگاه گرفته  و اگر حرفی هم در قبال ان داشته باشم با باشگاه در میان می گذارم نه اینکه بیایم  ها و در آستانه بازی حساس با استقلال آن را در رسانه ها مطرح کنم. خوب است یادمان باشد در نیم فصل اول  ما محروم از جذب بازیکن بودیم و با وجود جدایی و مصدومیت حداقل  هشت بازیکن تیم در حال تلاش بودیم تا با کمک باشگاه و هواداران از بحران عبور کنیم و توانستیم با جوانگرایی و بازیکن سازی هم از بحران عبور کنیم و هم سرمایه هایی را برای حال و فردای تراکتور پرورش دهیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی ادامه داد: یادمان باشد که بنده و همکارانم در نقل و انتقالات با چه هجمه ای از سوی تیم هایی که بازیکنان شان سرباز تراکتور شدند مواجه شدیم و چگونه اماج حملات دیگر مربیان و تیم ها قرار گرفتیم. حالا هم از یک سو جالب است برای اولین بار در فوتبال فقط یک نفر عامل ناکامی در دو بازی تلقی می شود و از سویی خدا را شکر می کنم باشگاه تصمیم گرفته فقط بنده جریمه شوم و اینگونه کادر و بازیکنان تمرکز و روحیه لازم را برای ادامه کار و بازی مهم پیش رو خواهند داشت.

گل محمدی درباره اینکه یکی از علل جریمه اش تحقیر تیم محبوب آذربایجان در کنفرانس خبری قبل و بعد از بازی عنوان شده گفت: خیلی بلد نیستم با جملات بازی کنم و هرگز هم دنبال سواستفاده از احساس هواداران نیستم. بر این باورم آنها خودشان خوب می توانند مسایل را تحلیل کنند و درباره عملکرد و حرف هایم قضاوت کنند.

وی ادامه داد: باز هم تاکید می کنم هواداران پس از سه باخت متوالی تیم با حمایت خود شاهکار کردند و نگذاشتند در این نیم فصل بحرانی تنها بمانیم و ناامید شویم.  در مجموع درد دل های زیادی درباره مسایل مختلف دارم. فعلا هم تحت تاثیر این ادعای باشگاه ،اعتراض های زیادی به من شده است.

سرمربی سرخپوشان تبریزی ادامه داد: بنده هم درباره عملکردم و اتفاقات و مسایل ُبوجود آمده اخیر یک نامه چهار صفحه ای نوشتم که آن را منتشر نکردم چون ارامش تیم برایم از خودم هم مهمتر است. فقط این را بگویم مصاحبه های بنده موجود است و بر مبنای آن هرگز نمی پذیرم حرفی زده باشم ذره ای جنبه تحقیر داشته باشد و اولین نفری هم بودم که از هواداران دفاع کردم چون برای من هم که از دیار آذربایجان هستم اتفاقات بازی روز جمعه بسیار ناراحت کننده بود.

یحیی گل محمدی خاطرنشان کرد: حتی بنده بدلیل اینکه به هواداران تراکتور و تورک ها و اذری ها توهین زیادی شده بود  ان را محکوم کردم و به همین دلیل  جوی علیه من در بین هواداران پرسپولیس هم ایجاد شد. در واقع بعد از من و آن هم در پی اعتراض گسترده هواداران تراکتور بود که باشگاه هم بیانیه داد. بنده هم حسب وظیفه ام از هوادار تراکتور دفاع کردم و ایا حالا منصفانه است که چنین ادعایی مطرح شود و در استانه بازی هم فضای هواداری نسبت به سرمربی مخدوش شده و  تحت تاثیر این ادعا قرار گیرد و هم تمرکز من و تیم دچار مشکل شود.

وی افزود: گفتم که من درد دلهای زیادی دارم که در فرصتی مناسب آن را مطرح خواهم کرد ،فقط بگویم تعجب می کنم چرا با یک ادعای غیر واقع باید چنین جوی علیه بنده آن هم قبل از بازی حساس مقابل استقلال بوجود بیاید. واقعا باید بدانم باشگاه چرا چنین برداشت و تصوری داشته و چرا چنین ادعایی را مطرح کرده که خیلی برایم غیرقابل هضم است و خیلی هم اثرگذار بوده است.

گل محمدی در ادامه گفت: باشگاه خوب می داند بنده با کمال افتخار اعتبار و آبروی فوتبالی ام را در بحرانی ترین فصل تاریخ تراکتورسازی نادیده گرفتم و مسوولیتی را قبول کردم که خیلی ها که ادعای علاقه و تعصب به تراکتور را دارند ان را نپذیرفتند. درباره این مسایل و برخی پشت پرده ها یک دنیا حرف با هواداران عزیز دارم.

سرمربی تراکتورسازی ادامه داد: بهرحال تصورم این بود که باشگاه در آستانه بازی و حداقل تا زمانی که ما اینجا مسوولیت داریم حمایت مان کند اما حالا که این اتفاق رخ نداده انتظار هم نداشتم چنین ادعایی مطرح شود و در این باره  باشگاه خود باید پاسخگوی حواشی ایجاد شده باشد. من صادقانه بگویم انتظار این مسایل را از اقای اجورلو نداشتم و ای کاش اگر مشکلی هم بود درون خانواده حل می شد نه اینکه با طرح ان در رسانه ها در استانه بازی حرمت ما از بین رفته و تمرکز ما صرف این حواشی شود.

گل محمدی در پایان گفت: بیش از این حرفی نمی زنم و فقط یک چیز را می گویم؛ افتخار می کنم سرمربی تیم بزرگ و پرطرفدار تراکتورسازی هستم و با تمام وجود و بدون توجه به حواشی به کارم ادامه می دهم و تردید هم ندارم که هواداران هم ما را تنها نخواهند گذاشت و تا دقیقه نود بازی با استقلال پرشور و همه جانبه از تیم محبوب خود حمایت خواهند کرد

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.