قزوین_ رئیس پلیس راه استان قزوین از وقوع یک تصادف منجر به فوت و کشته شدن یک نفر در حوادث رانندگی ۲۴ ساعت گذشته در قزوین خبر داد.

عدم توجه به جلو، عابر پیاده را به کام مرگ کشاند

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی فرمانده انتظامی استان قزوین، سرهنگ نصراله بیگلری در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰مبنی بر یک مورد تصادف در محور قزوین به اقبالیه، بلافاصله عوامل پلیس راه جهت بررسی موضوع در محل حاضر شدند.

وی ادامه داد: در بررسی به عمل آمده توسط ماموران پلیس راه مشخص شد یک دستگاه سواری پژو با یک عابر پیاده که قصد عبور از عرض راه را داشته برخورد کرده است.

رئیس پلیس راه استان قزوین افزود: متاسفانه در این سانحه عابر پیاده فوت شد و کارشناس پلیس راه، علت این حادثه را عدم توجه به جلو راننده سواری پژو نسبت به عابر پیاده اعلام کرد.

بیگلری با اشاره به اینکه علت حادثه برابر اعلام کارشناسان نقض ماده ۱۸۰ آئین نامه راهنمایی و رانندگی و عدم توجه به جلو از جانب راننده سواری پژو بوده است به همه رانندگان توصیه کرد: قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت و با توجه به فصل بارش و لغزندگی سطح معابر در همه حال توجه کافی با امر رانندگی و جلو را داشته و سرعت مطمئنه را در راهها رعایت کنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.