سرمربی تیم فوتبال مشکی پوشان با اشاره به شکست سنگین برابر نفت تهران گفت: بعد از گل زودهنگام حریف تمرکز ما کاملا بهم ریخت.

رضا عنایتی: گل زودهنگام نفت تمرکز ما را بهم ریخت

به گزارش قدس آنلاین، رضا عنایتی بعد از شکست چهار بر یک تیمش مقابل نفت تهران گفت: بازی شرایط خاصی داشت. گل زودهنگام‌مان تمرکز ما را بهم ریخت و باعث شد تا نفت متفاوت بازی کند. ما امروز فوق‌العاده بد بودیم و آنچه می‌خواستیم انجام نشد. باید سریع به شرایط عادی برگردیم و جبران کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به اینکه هواداران سیاه جامگان می‌گفتند نفت از جادوگر استفاده می کند، چیست گفت: من به این چیزها اعتقادی ندارم. بی‌زحمت بحث فنی کنید.

سرمربی مشکی پوشان در پاسخ به این سوال که آیا فکر می‌کرد تیمش چهار گل بخورد، اظهار کرد: بعضی اوقات این اتفاقات رخ می‌دهد. یک زمان هایی مربی کاری نمی تواند بکند. چند بازیکن ما اصلا تمرکز نداشتند. فکر می کنم ۵-۶ موقعیت خوب داشتیم ولی بازیکن تمرکز نداشت و توپ را از دست داد.

او در پاسخ به این سوال که آیا قول می‌دهد تیمش در لیگ بماند گفت: من هیچوقت قول نداده‌ام و نمی‌دهم. در فوتبال اتفاقاتی مثل امروز رخ می‌دهد که نمی‌توان پیش بینی کرد. گل زودهنگام تمرکز ما را گرفت. بازیکنان ما غیرقابل پیش بینی بازی کردند. ما تمام بازی‌های مان روی زمین است. ۶-۷ بازیکن ما آنطور که می‌خواستیم نبودند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.